Slováci v KHL

Bakoš prispel k výhre Soči gólom a asistenciou! + video

Autor: Marián Masaryk  /   17. januára 2019

Slovenský útočník Martin Bakoš zaznamenal vo štvrtok prvý viacbodový duel v drese Soči. Gólom a asistenciou prispel k výhre 4:2 na ľade silného Omska, ktorá znamenala koniec série troch prehier.

Dvadsaťosemročný krídelník otvoril skóre zápasu v 18. minúte svojím tretím gólom v sezóne. V strede tretej tretiny pridal štvrtú asistenciu pri víťaznom góle Seana Collinsa. Za 16 a štvrť minúty na ľade si pripísal aj strelu, bodyček a vyhrané vhadzovanie.

Po 11 zápasoch v drese Soči má Bakoš na konte sedem bodov, pričom skóroval v posledných dvoch. Jeho tímu patrí ôsme miesto v Západnej konferencii.