Článok

Prví dvaja Slováci majú za sebou otvorenie sezóny

SlovakKHL.sk | 03.09.2019
Kontinentálna hokejová liga odštartovala sezónu 2019/20 v nedeľu jedným duelom. Prvá väčšia várka zápasov prišla na rad v pondelok, kedy boli v akcii aj prví Slováci.

Z víťazstva moskovského Dynama 3:2 nad Nižným Novgorodom sa tešil obranca Michal Čajkovský, ktorý odohral 19 minút a prezentoval sa štyrmi strelami na bránu, ako aj jedným blokom.

Nebodoval ani útočník Adam Liška, ktorého Čerepovec podľahol 2:3 po predĺžení Jekaterinburgu. Niekdajší hráč bratislavského Slovana strávil na ľade 15 a štvrť minúty a na bránu vyslal jednu strelu.

Výsledky - 02.09.2019

Riga - Spartak 2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
Góly: 12. Berglund (Marshall, Ullström), 61. Ashton (Marshall, Darzinš) – 32. Karsums (Daugavinš, R. Hanzl)

D. Moskva - N. Novgorod 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Góly: 3. Šipačov, 6. A. Petersson (Šipačov, Hietanen), 30. V. Kuljomin – 3. Schroeder (Q. Howden, Žafjarov), 52. Ch. Genoway (Žafjarov)

Minsk - Nižnekamsk 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Góly: 25. Pulkkinen (Shore), 37. Gragnani (Shore) – 7. Porjadin (S. Zacharčuk, White), 35. S. Zacharčuk (Šaripzjanov, Chafizov), 49. Bryncev (Avcin, P. Kulikov), 60. Denis Kazionov (P. Kulikov)

Jekaterinburg - Čerepovec 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
Góly: 24. Holland (Chripunov), 47. D. Bodrov (Macek), 62. Litovčenko – 5. J. Bodrov (Morozov, A. Alexejev), 21. Geraskin (Vovčenko, Trubačjov)

Magnitogorsk - Petrohrad 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly: 30. Kozun (O'Dell) – 20. Rundblad (S. Plotnikov), 38. Jakupov (Rundblad), 59. Tkačov (Zub)

Čeľabinsk - Víťaz 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Góly: 12. Karpuchin (An. Popov), 28. Sedlák (Calof) – 3. Mojsejev (Jeřábek), 28. A. Sjomin (Makejev), 42. P. Černov (A. Sjomin), 49. Grebenščikov (Laričev)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   16.11.2019   ⇓
15:00 Jaroslavľ - Ufa
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Góly: 11. Sannikov (Kudrjavcev), 16. Kovalenko (M. Osipov, Alexejev), 28. Lander (Pääjärvi), 46. Pääjärvi (Sidorov, Lander), 52. Lander (J. Averin) – 25. Hartikainen (Omark, Burmistrov)
15:00 Nižnekamsk - Spartak
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Góly: 49. Šaripzjanov (Šiksatdarov, Padakin) – 11. Fjodorov (D. Višnevskij), 24. A. Galimov (Hersley, Fjodorov), 35. Juňkov (Kotljarevskij), 54. Fjodorov (Hersley, A. Galimov)
15:00 Minsk - Omsk
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 52. Spooner – 60. Andrighetto (Vojnov, Šumakov), roz.SN: Širokov
15:10 D. Moskva - Novosibi.
4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Góly: 8. Bojkov (Jefremov, Alexejev), 15. Tarasov (Jaškin, Hietanen), 43. A. Petersson (Indrašis, Igumnov), 60. Tarasov (Jaškin) – 46. Jokipakka (J. Peltola, Loginov), 56. Chabarov (J. Peltola, Jermakov)

17.11.2019
08:00 Amur - Jokerit
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 33. Rudenkov (Turbin), 51. H. Zohorna (T. Zohorna), 52. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin), 53. T. Zohorna (Vitásek) – 16. Joensuu (Norman)
08:00 Kunlun - Magnitka
1:0 (0:0, -:-, -:-)
Góly: 23. Cracknell (Sproul)
08:00 Admiral - SKA Petr.
1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 28. Almqvist (Bakoš, Lalonde) – 36. Karpov (Koskiranta, Kuzmenko), 64. S. Plotnikov (Karpov, Chafizullin)
13:00 Čeľabinsk - Jekate.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Novgorod - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Riga - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

18.11.2019
17:00 Nižnekamsk - D. Moskv.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist