Bakoš už má toľko bodov, koľko nazbieral vlani

29. októbra 2019

Slovenský útočník Martin Bakoš pri pondelkovej prehre Vladivostoku 3:4 s Nižnekamskom odohral 18 minút a 18 sekúnd, počas ktorých zaznamenal aj jednu asistenciu. Asistenciu, ktorá jeho bodové konto rozšírila už na 15 bodov.

S týmto počtom bodov už dvadsaťdeväťročný hokejista vyrovnal svoj minuloročný zápis v drese Soči. Vtedy na 15 bodov potreboval odohrať 22 zápasov, tentoraz o jeden menej. Po ukončení dvojzápasovej série bez bodu má na konte šesť gólov a deväť asistencií. Aktuálne je najproduktívnejším Slovákom v KHL.

Svoje konto si v pondelok nerozšíril Adam Liška, ktorý pri tesnej prehre Čerepovca 1:2 s Petrohradom odohral necelých 19 minút so ziskom mínusového bodu.

Výsledky - 28.10.2019:

Kaza? - Chabarovsk 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Góly: 6. Cormier (Ožiganov, Judin), 11. Pedan (O. Li, Žuravljov), 34. M. Gluchov (Kara, Fisenko) – 21. Rasskazov (Jordán, H. Zohorna)

Čerepovec - Petrohrad 1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
Góly: 55. Morozov (Kodola, A. Alexejev) – 39. Kemppainen (Zemčonok), roz.SN: Tkačjov

Nižnekamsk - Vladivostok 4:3 (0:0, 1:3, 3:0)
Góly: 32. White (R. Murphy, Pajgin), 44. Berglund (S. Zacharčuk, Padakin), 45. Šarifjanov (Černikov, Šaripzjanov), 48. Z. Mitchell (Bryncev, Porjadin) – 22. Glazačev, 24. Vicharev (Bobrjašov), 26. Vicharev (Konnov, Bakoš)