Čajkovský skóroval v prvom zápase série proti Hudáčkovi

02. marca 2020

Prvé kolo play-off Kontinentálnej hokejovej ligy pokračovalo v pondelok ďalšími štyrmi zápasmi. V akcii boli tentoraz aj Slováci.

Do série moskovských tímov vstúpilo lepšie Dynamo, ktoré aj zásluhou Michala Čajkovského porazilo Spartak 5:1. Slovenský obranca strelil gól, ktorým v 42. minúte zvyšoval na 4:0. Július Hudáček inkasoval prvé tri góly a v bráne vydržal len do 38. minúty.

Čajkovský v zápase odohral dokopy 17 minút a 51 sekúnd, počas ktorých zaznamenal aj dve strely na bránu.

Výsledky - 02.03.2020:

Kaza? - Nižnekamsk 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Góly: 8. Frattin (Galijev, A. Galimov), 13. E. Galimov (Lukojanov), 42. M. Gluchov (Wikstrand, Pedan), 55. Frattin (Galijev, Jarullin) – 15. Chajrullin (Berglund)

CSKA - N. Novgorod 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Góly: 5. Slepyšev (Dahlbeck, Kaprizov), 8. M. Kempe (Kaprizov, I. Sorokin), 24. Vey (Mamin, Grigorenko)

D. Moskva - Spartak 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Góly: 3. Jaškin, 34. A. Petersson, 38. A. Petersson (Volkov, Mironov), 42. Čajkovský, 60. Brjukvin (Pulkkinen, Polygalov) – 57. Nikoncev (Hersley)

Jekaterinburg - Novosibirsk 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Góly: 18. Puustinen (Šarov), 60. Česalin