Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci  |  Play-off

P Meno Pos Tím Z B A P TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk54343973843
2.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk542345684646
3.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk532539643242
4.Brandon BochenskiPKBarys Astana542830585517
5.Nigel DawesĽKBarys Astana54262349187
6.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod54182947168
7.Fyodor MalykhinÚAvtomobilist Jekaterinburg542222442614
8.Kyle WilsonCDinamo Riga49172744269
9.Jori LehteräCSibir Novosibirsk481232442214
10.Marcel HossaĽKDinamo Riga50221941339
11.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ5621194010-11
12.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad512020403018
13.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad45162440381
14.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa53112940202
15.Roman CervenkaCSKA Petrohrad53142539345
16.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod54142438187
17.Dustin BoydCBarys Astana491818364116
18.Matt MurleyÚMedveščak Záhreb5216203664
19.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň54102636326
20.Anton LazarevÚAvtomobilist Jekaterinburg53102636188
21.Nikolay ProkhorkinÚCSKA Moskva521916354712
22.Paul SzczechuraCDinamo Riga531718354218
23.Felix SchützCHC Admiral Vladivostok541619353617
24.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk53161935184
25.Lukas KasparÚDonbass Doneck491619352611
26.Sergei PlotnikovÚLokomotiv Jaroslavľ521520358818
27.Petri KontiolaCTraktor Čeľabinsk5215203534-9
28.Alexander PopovÚAvangard Omsk50152035814
29.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa47112435408
30.Jonathan CheechooPKMedveščak Záhreb54191534400
31.Roman StarchenkoÚBarys Astana53181634241
32.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod54171734557
33.Maxim KarpovÚDynamo Moskva48112334219
34.Sergei KostitsynÚAvangard Omsk5410243456-9
35.Alexander RadulovPKCSKA Moskva34925347519
36.Jonas EnlundÚSibir Novosibirsk531815332410
37.Viktor TikhonovÚSKA Petrohrad521815332017
38.Ryan VesceCMedveščak Záhreb54151833186
39.Leo KomarovÚDynamo Moskva521221334014
40.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok541814321814
41.Juuso HietanenOTorpedo Nižný Novgorod54122032181
42.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva36181331617
43.Evgeny DadonovPKDonbass Doneck54151631248
44.Michel MiklíkĽKSlovan Bratislava5414173110-7
45.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk54141731344
46.Denis ParshinĽKTorpedo Nižný Novgorod4614173136-1
47.Andrei KostitsynCTraktor Čeľabinsk5313183130-8
48.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad521219311011
49.Miks IndrašisÚDinamo Riga491219311814
50.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk471219314819
51.Yegor MilovzorovOAk Bars Kazaň4616143048
52.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa46141630326
53.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad37111930446
54.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk5410203082
55.Talgat ZhailauovÚBarys Astana52102030265
56.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk5492130357
57.Martin ThörnbergĽKLev Praha531811293010
58.Kirill PetrovÚAk Bars Kazaň531415292912
59.Tim BrentÚMetallurg Magnitogorsk5082129734
60.Alexander YunkovÚAmur Chabarovsk50181028181
61.Igor MirnovÚSalavat Julajev Ufa471810281411
62.Maxim YakutsenyaÚDonbass Doneck53131528269
63.Denis KhlystovÚSalavat Julajev Ufa52131528457
64.Yevgeny LapenkovÚMetallurg Novokuzneck5012162853-8
65.Alexei TsvetkovÚDynamo Moskva461216282619
66.Bill ThomasÚMedveščak Záhreb54111728142
67.Daniil ApalkovÚLokomotiv Jaroslavľ541117281219
68.Milan BartovičÚSlovan Bratislava54131427463
69.Vladimir GaluzinÚTorpedo Nižný Novgorod52131427569
70.Linus VidellÚSeverstaľ Čerepovec5210172782
71.Shaun HeshkaOAk Bars Kazaň54819273412
72.Vadim KrasnoslobodtsevÚTorpedo Nižný Novgorod5472027227
73.Martins KarsumsÚDynamo Moskva42179268310
74.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva541313266014
75.Deron QuintOCSKA Moskva5112142622-9
76.Mat RobinsonODinamo Riga541016261218
77.Jiri SekacÚLev Praha471016261811
78.Konstantin RudenkoĽKBarys Astana519172634-1
79.Oskar OsalaĽKMetallurg Magnitogorsk51917264916
80.Vyacheslav KozlovCSpartak Moskva548182651-14
81.Randy RobitailleCDonbass Doneck49818265514
82.Nikolai AntropovCBarys Astana3681826628
83.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa46323261415
84.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk5311142569-5
85.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk5111142510-9
86.Alexei SimakovÚAvtomobilist Jekaterinburg511114256610
87.Justin HodgmanCHC Admiral Vladivostok49111425287
88.Jiri NovotnyCLev Praha491114252215
89.Alexei TereshchenkoCAk Bars Kazaň471015253813
90.Charles LingletĽKMedveščak Záhreb4591625346
91.Andrei StasCDinamo Minsk548172532-4
92.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa521410243413
93.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň51141024432
94.Artyom ChernovCAvtomobilist Jekaterinburg53121224164
95.Alexei KopeikinÚSibir Novosibirsk54111324162
96.Michal VondrkaÚSlovan Bratislava4811132416-9
97.Vadim BerdnikovÚSeverstaľ Čerepovec5310142436-3
98.Dmitry KalininOSKA Petrohrad50101424220
99.Justin AzevedoCLev Praha48915243410
100.Ilari FilppulaÚCSKA Moskva518162416-3
853 items total123456789Next
Show all
Reklama
Slovan Bratislava v KHL
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist