Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk60483785411
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad603246784727
3.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad502649752233
4.Nikita GusevÚSKA Petrohrad57244771833
5.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad533035653933
6.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk59234063226
7.Nigel DawesĽKBarys Astana5936266231-1
8.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk601448624414
9.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa5514435738-5
10.Brandon KozunÚLokomotiv Jaroslavľ592332555515
11.Brandon BochenskiPKBarys Astana57173653761
12.Alexei KopeikinÚViťaz Podoľsk6022295116-2
13.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk51143751160
14.Matt EllisonCDinamo Minsk5416324885-9
15.Peter ReginÚJokerit57182947815
16.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk582026464412
17.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec60163046266
18.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk56163046167
19.Robert SabolicÚHC Admiral Vladivostok5819254448-3
20.Miro AaltonenÚViťaz Podoľsk5919244338-6
21.Gilbert BruléCNeftechimik Nižnekamsk53192443813
22.Kirill KaprizovĽKSalavat Julajev Ufa492022426610
23.Jeff TaffeCSlovan Bratislava5818244260-7
24.Nikita FilatovÚLada Togliatti57192241601
25.Chad RauCHC Red Star Kunlun6020204060
26.Petri KontiolaCLokomotiv Jaroslavľ591822403411
27.Paul SzczechuraCTraktor Čeľabinsk601426403211
28.Richard GyngeCNeftechimik Nižnekamsk5724153924-1
29.Jonathan CheechooPKSlovan Bratislava60152439381
30.Alexei MakeyevÚViťaz Podoľsk60221638187
31.Robert KlinkhammerĽKDinamo Minsk47211738653
32.Kirill PetrovÚCSKA Moskva532018382222
33.Maxim ShalunovÚSibir Novosibirsk50191938248
34.Maxim YakutsenyaÚTraktor Čeľabinsk601523382417
35.Vladimir TkachyovÚHC Admiral Vladivostok49142438180
36.Sean CollinsCHC Red Star Kunlun60122638260
37.Matt GilroyOSpartak Moskva57731388-16
38.Alexander MaterukhinĽKDinamo Minsk59221537650
39.Sergei ShumakovÚSibir Novosibirsk54172037353
40.Marc-André GragnaniODinamo Minsk5643337382
41.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa46191736378
42.Maxime TalbotCLokomotiv Jaroslavľ601521366315
43.Yevgeny LapenkovÚJugra Chanty-Mansijsk56152136408
44.Vyacheslav VoynovOSKA Petrohrad481125361824
45.Brian O’NeillÚJokerit55161935492
46.Ilya KrikunovÚHC Sochi541223351811
47.Francis ParéCMedveščak Záhreb51102535182
48.Ryan StoaCSpartak Moskva5721133460-6
49.Martins KarsumsÚDynamo Moskva521717345714
50.Andrei KostitsynCHC Sochi51161834499
51.Tomas ZohornaÚAmur Chabarovsk5913213448-3
52.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň54132134342
53.Pavel DatsyukCSKA Petrohrad441222341420
54.Jakub JerabekOViťaz Podoľsk595293456-3
55.Lukas RadilÚSpartak Moskva5612213350-9
56.Kevin DallmanOBarys Astana6092433400
57.Vladimir TkachyovÚAk Bars Kazaň5815173261
58.Dmitry SyominCTorpedo Nižný Novgorod60141832287
59.Mario KempePKViťaz Podoľsk5614183228-10
60.Alexander PopovÚCSKA Moskva511319321220
61.Nikolai LemtyugovÚAvangard Omsk52181331488
62.Roman HorakÚViťaz Podoľsk6016153130-4
63.Georgy BelousovÚLada Togliatti5611203147-19
64.Martin St. PierreCBarys Astana54112031222
65.Kaspars DaugavinsÚTorpedo Nižný Novgorod47102131418
66.Sami LepistöOSalavat Julajev Ufa5362531220
67.Alexander SyominĽKMetallurg Magnitogorsk58161430367
68.Fredrik PetterssonPKDinamo Minsk42131730386
69.Juuso HietanenODynamo Moskva571218302212
70.Anton ShenfeldÚLada Togliatti5311193041-15
71.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk411020303011
72.Konstantin OkulovÚSibir Novosibirsk5918112967
73.Maxim TrunyovÚSeverstaľ Čerepovec5817122926-11
74.Enver LisinPKSalavat Julajev Ufa5514152964-3
75.André PeterssonÚHC Sochi39141529225
76.Daniil VovchenkoÚSeverstaľ Čerepovec6013162918-1
77.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga56111829101
78.Sergei PlotnikovÚSKA Petrohrad461118295322
79.Nikolai ZherdevÚTorpedo Nižný Novgorod5482129241
80.Carter AshtonPKTorpedo Nižný Novgorod5918102850-1
81.Artyom GareyevÚAvtomobilist Jekaterinburg5318102832-4
82.Andrei StepanovÚDinamo Minsk5115132826-1
83.Stepan SannikovÚSibir Novosibirsk59131528407
84.Kirill KoltsovOTraktor Čeľabinsk60121628149
85.Maxim PestushkoÚAvangard Omsk59121628813
86.Andrei IvanovÚLada Togliatti4810182836-7
87.Anton BelovOSKA Petrohrad56919281234
88.Linus VidellÚHC Red Star Kunlun4691928164
89.Anton GlinkinÚAk Bars Kazaň57820281210
90.Alexei TsvetkovÚDynamo Moskva49721282410
91.Adam PolášekOSibir Novosibirsk6062228321
92.Stanislav BocharovÚLada Togliatti561611274-6
93.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk601512272816
94.Oskar OsalaĽKMetallurg Magnitogorsk601413275120
95.Jiri SekacÚAk Bars Kazaň4713142741-2
96.Andrei LoktionovÚLokomotiv Jaroslavľ58121527182
97.Alexander SvitovCAk Bars Kazaň57121527845
98.Ziga JeglicÚSlovan Bratislava5811162730-2
99.Denis KokarevÚDynamo Moskva45819271019
100.Roman StarchenkoÚBarys Astana5115112657-10
934 items total123456789Next
Show all

Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk



Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist