Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad211718351413
2.Alexander RadulovPKCSKA Moskva211219315015
3.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva21161430615
4.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad201416302910
5.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk211214263012
6.Denis ParshinĽKAvangard Omsk211115261017
7.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad1852126811
8.Steve MosesPKJokerit2114112567
9.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk1412132569
10.Dustin BoydCBarys Astana19111425810
11.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk1910152586
12.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk21718251612
13.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa21718256-3
14.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad2171825610
15.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava19131023147
16.Brandon BochenskiPKBarys Astana21815231610
17.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk15147212014
18.Nigel DawesĽKBarys Astana21138211412
19.Jan MursakĽKCSKA Moskva2191221611
20.Linus OmarkÚJokerit2181321109
21.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa215162140
22.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod17137201410
23.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad2191019813
24.Charles LingletĽKDinamo Minsk198111931-1
25.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad21108181415
26.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva1971118812
27.Roman CervenkaCSKA Petrohrad21513181814
28.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok1971017101
29.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec1971017411
30.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb22611176-4
31.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec22611171011
32.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk214131712-4
33.Niklas HagmanĽKJokerit151241668
34.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa211151661
35.Roman HorakÚViťaz Podoľsk1911516144
36.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa21791628-1
37.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod2161016109
38.Alexander PopovÚAvangard Omsk215111626
39.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk21412161412
40.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň2141216148
41.Juhamatti AaltonenÚJokerit2141216209
42.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ19961510-3
43.Matt EllisonCDinamo Minsk198715242
44.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ19871584
45.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec21781546
46.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk14781520
47.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb22691514-9
48.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva20510151016
49.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec2221315611
50.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk2121315149
51.Ryan GundersonOJokerit202131567
52.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok19951418-1
53.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva2086141016
54.Sergei KostitsynÚAk Bars Kazaň204101486
55.Ryan VesceCDinamo Minsk194101440
56.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ193111412-1
57.Mike LundinOBarys Astana212121445
58.Ivan VishnevskyOSalavat Julajev Ufa20851360
59.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť1985132-1
60.Ben MaxwellCJugra Chanty-Mansijsk207613204
61.Andreas ThuressonÚSibir Novosibirsk1776138-2
62.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk206713163
63.Rastislav ŠpirkoĽKAmur Chabarovsk21581312-7
64.Petr KoukalÚJokerit205813169
65.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa2149138-2
66.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod2149131211
67.Jakub PetruzalekÚAvtomobilist Jekaterinburg18491316-3
68.Igor MirnovÚAk Bars Kazaň213101345
69.Miks IndrašisÚDinamo Riga203101383
70.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk182111364
71.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť19841260
72.Pyotr KhokhryakovÚNeftechimik Nižnekamsk19751201
73.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb226612163
74.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň216612207
75.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck20661218-1
76.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk196612200
77.Paul SzczechuraCDinamo Minsk196612145
78.Niko KapanenCJokerit215712127
79.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk1757120-3
80.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva2148122011
81.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť1939120-1
82.Denis DenisovOCSKA Moskva2121012168
83.Andrei SergeyevOJugra Chanty-Mansijsk202101214-2
84.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť19210126-1
85.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok18831121-1
86.Milan BartovičÚSlovan Bratislava20651123
87.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk186511187
88.Jimmie EricssonCSKA Petrohrad1865111011
89.Alexei TereshchenkoCDynamo Moskva17651121
90.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň215611263
91.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň21561120
92.Michal VondrkaÚSlovan Bratislava205611180
93.Juuso HietanenOTorpedo Nižný Novgorod214711164
94.Yury PetrovÚLada Togliatti214711103
95.Ziga JeglicÚSlovan Bratislava204711314
96.Viktor BobrovĽKSibir Novosibirsk184711105
97.Viktor TikhonovÚSKA Petrohrad213811147
98.Dmitry TsyganovĽKViťaz Podoľsk19381180
99.Toni RajalaÚJugra Chanty-Mansijsk16381160
100.Daine ToddCJokerit1711011162
827 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 20.10.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
Petrohrad
2.
=
CSKA
3.
D. Moskva
4.
Magnitogorsk
5.
=
Jokerit
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Nižnekamsk
27.
Riga
28.
=
Chabarovsk
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist