Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad201716331412
2.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva19161430615
3.Alexander RadulovPKCSKA Moskva191117284415
4.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad19141327299
5.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad1852126811
6.Steve MosesPKJokerit2114112567
7.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk1412132569
8.Dustin BoydCBarys Astana19111425810
9.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk191114253013
10.Denis ParshinĽKAvangard Omsk201015251016
11.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa20717246-3
12.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk19717241212
13.Brandon BochenskiPKBarys Astana21815231610
14.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad2061622610
15.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk15147212014
16.Nigel DawesĽKBarys Astana21138211412
17.Linus OmarkÚJokerit2181321109
18.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk187142182
19.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod17137201410
20.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava1812820144
21.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa204162040
22.Jan MursakĽKCSKA Moskva1981119610
23.Charles LingletĽKDinamo Minsk1881119260
24.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad2098171214
25.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad208917811
26.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec1971017411
27.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok1871017101
28.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva1771017812
29.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec21611171012
30.Niklas HagmanĽKJokerit151241668
31.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa201151661
32.Roman HorakÚViťaz Podoľsk1811516144
33.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod20610161010
34.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb21511166-4
35.Roman CervenkaCSKA Petrohrad20511161412
36.Alexander PopovÚAvangard Omsk205111625
37.Juhamatti AaltonenÚJokerit2141216209
38.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk204121610-6
39.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk20412161413
40.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň2041216128
41.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ18961510-2
42.Matt EllisonCDinamo Minsk188715222
43.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa20781528-1
44.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec20781546
45.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk14781520
46.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb21691514-9
47.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec2121315611
48.Ryan GundersonOJokerit202131567
49.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok18951418-1
50.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ18861483
51.Sergei KostitsynÚAk Bars Kazaň194101486
52.Ryan VesceCDinamo Minsk184101440
53.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ1831114120
54.Mike LundinOBarys Astana212121445
55.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk1921214129
56.Ivan VishnevskyOSalavat Julajev Ufa19851360
57.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť18851320
58.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva1976131015
59.Andreas ThuressonÚSibir Novosibirsk1776138-2
60.Petr KoukalÚJokerit205813169
61.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva1958131014
62.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod2049131211
63.Jakub PetruzalekÚAvtomobilist Jekaterinburg17491316-3
64.Igor MirnovÚAk Bars Kazaň203101345
65.Miks IndrašisÚDinamo Riga193101363
66.Ben MaxwellCJugra Chanty-Mansijsk197512205
67.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň206612207
68.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk196612163
69.Niko KapanenCJokerit215712127
70.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva1948122010
71.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa2039126-2
72.Denis DenisovOCSKA Moskva1921012147
73.Andrei SergeyevOJugra Chanty-Mansijsk1921012120
74.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť182101261
75.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok178311190
76.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť18741161
77.Pyotr KhokhryakovÚNeftechimik Nižnekamsk18741102
78.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb216511161
79.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk176511189
80.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň20561120
81.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň205611263
82.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck19561118-2
83.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk18561118-1
84.Juuso HietanenOTorpedo Nižný Novgorod204711165
85.Rastislav ŠpirkoĽKAmur Chabarovsk20471112-8
86.Yury PetrovÚLada Togliatti204711103
87.Ziga JeglicÚSlovan Bratislava19471164
88.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk1647110-4
89.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť18381100
90.Dmitry TsyganovĽKViťaz Podoľsk18381181
91.Daine ToddCJokerit1711011162
92.Ansel GalimovÚMetallurg Novokuzneck187310121
93.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ18731080
94.Nick BailenODinamo Minsk185510183
95.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga19461010-3
96.Andrei PopovPKTraktor Čeľabinsk194610102
97.Viktor BobrovĽKSibir Novosibirsk174610105
98.Konstantin GorovikovCDynamo Moskva1937101413
99.Gennady StolyarovPKSeverstaľ Čerepovec1937103010
100.Nikolay ProkhorkinÚCSKA Moskva17371086
837 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 20.10.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
Petrohrad
2.
=
CSKA
3.
D. Moskva
4.
Magnitogorsk
5.
=
Jokerit
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Nižnekamsk
27.
Riga
28.
=
Chabarovsk
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist