Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad241720371413
2.Alexander RadulovPKCSKA Moskva231320336613
3.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva23161531614
4.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad231516312910
5.Dustin BoydCBarys Astana221216281011
6.Denis ParshinĽKAvangard Omsk241117281020
7.Steve MosesPKJokerit2416112769
8.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk221314273012
9.Brandon BochenskiPKBarys Astana24819271610
10.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad2471926610
11.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa24719266-2
12.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk22719261612
13.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad1852126811
14.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk1412132569
15.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk21101525105
16.Linus OmarkÚJokerit2481624109
17.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk18158232217
18.Nigel DawesĽKBarys Astana24149231413
19.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava20131023146
20.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa245182361
21.Jan MursakĽKCSKA Moskva2391221611
22.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod17137201410
23.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod23713201011
24.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad23118191615
25.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad23910191013
26.Charles LingletĽKDinamo Minsk198111931-1
27.Roman CervenkaCSKA Petrohrad24613191814
28.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk24514192014
29.Alexander PopovÚAvangard Omsk247111828
30.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva2171118810
31.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec23612181012
32.Juhamatti AaltonenÚJokerit24414182011
33.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa2411617102
34.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk15891720
35.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa247101728-1
36.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok217101710-2
37.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec1971017411
38.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb24611178-4
39.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod23611171213
40.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk234131712-4
41.Niklas HagmanĽKJokerit151241668
42.Roman HorakÚViťaz Podoľsk2111516142
43.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ22881684
44.Matt EllisonCDinamo Minsk218816263
45.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva22610161014
46.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň2241216148
47.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec2331316612
48.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk2221416149
49.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť221051522
50.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ22961510-4
51.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk238715163
52.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk22871520-3
53.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva2287151015
54.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec22781545
55.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb24691528-9
56.Petr KoukalÚJokerit2369151811
57.Ryan VesceCDinamo Minsk215101561
58.Jakub PetruzalekÚAvtomobilist Jekaterinburg204111518-1
59.Mike LundinOBarys Astana243121545
60.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ223121514-2
61.Ryan GundersonOJokerit232131569
62.Ivan VishnevskyOSalavat Julajev Ufa23951460
63.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť22951482
64.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok19951418-1
65.Ben MaxwellCJugra Chanty-Mansijsk218614204
66.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa2459148-2
67.Miks IndrašisÚDinamo Riga234101482
68.Sergei KostitsynÚAk Bars Kazaň214101486
69.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk202121463
70.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb247613164
71.Pyotr KhokhryakovÚNeftechimik Nižnekamsk22761321
72.Andreas ThuressonÚSibir Novosibirsk1876138-2
73.Paul SzczechuraCDinamo Minsk216713144
74.Niko KapanenCJokerit245813169
75.Rastislav ŠpirkoĽKAmur Chabarovsk23581312-8
76.Viktor TikhonovÚSKA Petrohrad244913147
77.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva2349132010
78.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk2249134-1
79.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť223101301
80.Igor MirnovÚAk Bars Kazaň223101365
81.Andrei SergeyevOJugra Chanty-Mansijsk232111314-3
82.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť222111360
83.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň226612207
84.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck22661220-1
85.Milan BartovičÚSlovan Bratislava21661222
86.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk206612208
87.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk2057120-1
88.Nikolay ProkhorkinÚCSKA Moskva21481285
89.Denis DenisovOCSKA Moskva2321012167
90.Daine ToddCJokerit2011112165
91.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok19831121-2
92.Marek KvapilĽKSeverstaľ Čerepovec2365116-1
93.Sergei KonkovÚLokomotiv Jaroslavľ216511394
94.Nick BailenODinamo Minsk216511184
95.Jimmie EricssonCSKA Petrohrad2065111011
96.Alexei TereshchenkoCDynamo Moskva19651140
97.Kevin DallmanOBarys Astana116511272
98.Igor MagoginÚJugra Chanty-Mansijsk22561140
99.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň22561120
100.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň225611263
835 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 27.10.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
Petrohrad
2.
D. Moskva
3.
Magnitogorsk
4.
CSKA
5.
Nižný Novgorod
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
=
Nižnekamsk
27.
Jugra
28.
=
Chabarovsk
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist