Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Alexander RadulovPKCSKA Moskva291432469919
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad30182139559
3.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk301523383216
4.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad291720373311
5.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk301224361614
6.Dustin BoydCBarys Astana29142135148
7.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa31112334121
8.Brandon BochenskiPKBarys Astana31102333189
9.Steve MosesPKJokerit30191332614
10.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva23161531614
11.Denis ParshinĽKAvangard Omsk301417311820
12.Linus OmarkÚJokerit301021311216
13.Nigel DawesĽKBarys Astana311711282010
14.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod24151328187
15.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk1913152867
16.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa318202864
17.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad278202889
18.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad19522271012
19.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk20179262217
20.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva291412261818
21.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod31111526108
22.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk2311142545
23.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk25101525285
24.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb319162524-8
25.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk30619252415
26.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava25141024184
27.Jan MursakĽKCSKA Moskva311113241212
28.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň291014242213
29.Alexander PopovÚAvangard Omsk3091524411
30.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk30121123241
31.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad291013231017
32.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok299142310-2
33.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb338152332-11
34.Matt EllisonCDinamo Minsk298152328-2
35.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec3061723815
36.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad271111221817
37.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa31101222301
38.Charles LingletĽKDinamo Minsk2310122235-5
39.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec30814224313
40.Roman HorakÚViťaz Podoľsk2916521203
41.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva29912211611
42.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk26912212212
43.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod29813211410
44.Roman CervenkaCSKA Petrohrad30714212217
45.Juhamatti AaltonenÚJokerit27615212011
46.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa3112820124
47.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok271192031-2
48.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť29101020127
49.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva29911201615
50.Ryan VesceCDinamo Minsk298122010-7
51.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ3061420280
52.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk3041620228
53.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť271271986
54.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň2971219306
55.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa3161319100
56.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk305141943
57.Sergei KostitsynÚAk Bars Kazaň285141988
58.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ291081814-6
59.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk2610818365
60.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ309918355
61.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec27991864
62.Petr KoukalÚJokerit29711182017
63.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk314141816-5
64.Mike LundinOBarys Astana314141844
65.Ryan GundersonOJokerit2921618615
66.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ301161710-1
67.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb33981728-3
68.Sergei PlotnikovÚLokomotiv Jaroslavľ278917490
69.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec2171017410
70.Niko KapanenCJokerit30611174311
71.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva30611172016
72.Jonas EnlundÚSibir Novosibirsk285121741
73.Denis DenisovOCSKA Moskva31314172812
74.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk28215176-3
75.Niklas HagmanĽKJokerit171241668
76.Dmitry LuginÚAmur Chabarovsk31881615-4
77.Pyotr KhokhryakovÚNeftechimik Nižnekamsk30881621
78.Nick BailenODinamo Minsk298816300
79.Kevin DallmanOBarys Astana18881631-1
80.Igor MagoginÚJugra Chanty-Mansijsk306101662
81.Alexei SimakovÚAvtomobilist Jekaterinburg306101636-5
82.Miks IndrašisÚDinamo Riga306101682
83.Stanislav ChistovĽKTraktor Čeľabinsk306101616-5
84.Brandon SegalPKMedveščak Záhreb296101620-6
85.Sergei KonkovÚLokomotiv Jaroslavľ2961016438
86.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk26610162-3
87.Ilya KrikunovÚHC Sochi2561016162
88.Rastislav ŠpirkoĽKAmur Chabarovsk315111616-10
89.Viktor TikhonovÚSKA Petrohrad3051116186
90.Dmitry TsyganovĽKViťaz Podoľsk295111612-2
91.Mario KempePKViťaz Podoľsk245111620-2
92.Jakub PetruzalekÚAvtomobilist Jekaterinburg234121618-1
93.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť293131662
94.Ansel GalimovÚMetallurg Novokuzneck291141528-3
95.Vyacheslav SolodukhinÚViťaz Podoľsk30105152-1
96.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok22961524-5
97.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck30871528-3
98.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň2869152811
99.Nikolay ProkhorkinÚCSKA Moskva276915139
100.Yury PetrovÚLada Togliatti3151015125
849 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 17.11.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
CSKA
2.
Magnitogorsk
3.
D. Moskva
4.
Petrohrad
5.
Avangard
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Togliatti
27.
Jugra
28.
Nižnekamsk
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist