Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk60483785411
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad613346794729
3.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad502649752233
4.Nikita GusevÚSKA Petrohrad582547721033
5.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad543036663933
6.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk59234063226
7.Nigel DawesĽKBarys Astana5936266231-1
8.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk601448624414
9.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa5514435738-5
10.Brandon KozunÚLokomotiv Jaroslavľ592332555515
11.Brandon BochenskiPKBarys Astana57173653761
12.Alexei KopeikinÚViťaz Podoľsk6123295216-2
13.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk51143751160
14.Peter ReginÚJokerit58183048814
15.Matt EllisonCDinamo Minsk5416324885-9
16.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk59202646449
17.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec60163046266
18.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk56163046167
19.Robert SabolicÚHC Admiral Vladivostok5819254448-3
20.Miro AaltonenÚViťaz Podoľsk6019244345-6
21.Gilbert BruléCNeftechimik Nižnekamsk53192443813
22.Kirill KaprizovĽKSalavat Julajev Ufa492022426610
23.Jeff TaffeCSlovan Bratislava5818244260-7
24.Nikita FilatovÚLada Togliatti57192241601
25.Chad RauCHC Red Star Kunlun6020204060
26.Petri KontiolaCLokomotiv Jaroslavľ591822403411
27.Paul SzczechuraCTraktor Čeľabinsk601426403211
28.Richard GyngeCNeftechimik Nižnekamsk5724153924-1
29.Kirill PetrovÚCSKA Moskva542019392223
30.Jonathan CheechooPKSlovan Bratislava60152439381
31.Alexei MakeyevÚViťaz Podoľsk61221638185
32.Robert KlinkhammerĽKDinamo Minsk47211738653
33.Maxim ShalunovÚSibir Novosibirsk50191938248
34.Maxim YakutsenyaÚTraktor Čeľabinsk601523382417
35.Vladimir TkachyovÚHC Admiral Vladivostok49142438180
36.Pavel DatsyukCSKA Petrohrad451325381423
37.Sean CollinsCHC Red Star Kunlun60122638260
38.Matt GilroyOSpartak Moskva57731388-16
39.Alexander MaterukhinĽKDinamo Minsk59221537650
40.Brian O’NeillÚJokerit56172037491
41.Sergei ShumakovÚSibir Novosibirsk54172037353
42.Marc-André GragnaniODinamo Minsk5643337382
43.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa46191736378
44.Maxime TalbotCLokomotiv Jaroslavľ601521366315
45.Yevgeny LapenkovÚJugra Chanty-Mansijsk56152136408
46.Vyacheslav VoynovOSKA Petrohrad481125361824
47.Ilya KrikunovÚHC Sochi541223351811
48.Francis ParéCMedveščak Záhreb51102535182
49.Jakub JerabekOViťaz Podoľsk605303560-5
50.Ryan StoaCSpartak Moskva5721133460-6
51.Martins KarsumsÚDynamo Moskva521717345714
52.Andrei KostitsynCHC Sochi51161834499
53.Tomas ZohornaÚAmur Chabarovsk5913213448-3
54.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň54132134342
55.Mario KempePKViťaz Podoľsk5714193328-11
56.Alexander PopovÚCSKA Moskva521419331220
57.Lukas RadilÚSpartak Moskva5612213350-9
58.Kevin DallmanOBarys Astana6092433400
59.Vladimir TkachyovÚAk Bars Kazaň5815173261
60.Dmitry SyominCTorpedo Nižný Novgorod60141832287
61.Nikolai LemtyugovÚAvangard Omsk52181331488
62.Roman HorakÚViťaz Podoľsk6116153132-5
63.Georgy BelousovÚLada Togliatti5611203147-19
64.Martin St. PierreCBarys Astana54112031222
65.Kaspars DaugavinsÚTorpedo Nižný Novgorod47102131418
66.Sami LepistöOSalavat Julajev Ufa5362531220
67.Alexander SyominĽKMetallurg Magnitogorsk58161430367
68.Fredrik PetterssonPKDinamo Minsk42131730386
69.Juuso HietanenODynamo Moskva571218302212
70.Anton ShenfeldÚLada Togliatti5311193041-15
71.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk411020303011
72.Konstantin OkulovÚSibir Novosibirsk5918112967
73.Maxim TrunyovÚSeverstaľ Čerepovec5817122926-11
74.Enver LisinPKSalavat Julajev Ufa5514152964-3
75.André PeterssonÚHC Sochi39141529225
76.Daniil VovchenkoÚSeverstaľ Čerepovec6013162918-1
77.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga56111829101
78.Sergei PlotnikovÚSKA Petrohrad461118295322
79.Anton BelovOSKA Petrohrad57920291236
80.Nikolai ZherdevÚTorpedo Nižný Novgorod5482129241
81.Carter AshtonPKTorpedo Nižný Novgorod5918102850-1
82.Artyom GareyevÚAvtomobilist Jekaterinburg5318102832-4
83.Andrei StepanovÚDinamo Minsk5115132826-1
84.Stepan SannikovÚSibir Novosibirsk59131528407
85.Kirill KoltsovOTraktor Čeľabinsk60121628149
86.Maxim PestushkoÚAvangard Omsk59121628813
87.Andrei IvanovÚLada Togliatti4810182836-7
88.Linus VidellÚHC Red Star Kunlun4691928164
89.Anton GlinkinÚAk Bars Kazaň57820281210
90.Alexei TsvetkovÚDynamo Moskva49721282410
91.Adam PolášekOSibir Novosibirsk6062228321
92.Stanislav BocharovÚLada Togliatti561611274-6
93.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk601512272816
94.Oskar OsalaĽKMetallurg Magnitogorsk601413275120
95.Jiri SekacÚAk Bars Kazaň4713142741-2
96.Maxim MaminÚCSKA Moskva431314271016
97.Andrei LoktionovÚLokomotiv Jaroslavľ58121527182
98.Alexander SvitovCAk Bars Kazaň57121527845
99.Ziga JeglicÚSlovan Bratislava5811162730-2
100.Denis KokarevÚDynamo Moskva45819271019
934 items total123456789Next
Show all

Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk



Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist