Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk12891722
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad1361117410
3.Nikita GusevÚSKA Petrohrad127916211
4.Maxim ShalunovÚSibir Novosibirsk12961585
5.André PeterssonÚHC Sochi10871581
6.Sergei ShumakovÚSibir Novosibirsk12691585
7.Vladimir TkachyovÚHC Admiral Vladivostok1168144-1
8.Robert SabolicÚHC Admiral Vladivostok1068142-3
9.Vyacheslav VoynovOSKA Petrohrad134101466
10.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa13311142-2
11.Alexander BarabanovÚSKA Petrohrad129413411
12.Alexei KopeikinÚViťaz Podoľsk12761347
13.Sergei ShirokovĽKSKA Petrohrad126713814
14.Maxim YakutsenyaÚTraktor Čeľabinsk12481268
15.Vladimir GaluzinÚTorpedo Nižný Novgorod93912257
16.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk122101214-2
17.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk13741168
18.Ilya KrikunovÚHC Sochi12651101
19.Brandon BochenskiPKBarys Astana10561144
20.Igor OzhiganovOCSKA Moskva143811205
21.Andreas EngqvistCSalavat Julajev Ufa1238112-1
22.Matt GilroyOSpartak Moskva1129110-1
23.Adam PolášekOSibir Novosibirsk121101188
24.Ryan StoaCSpartak Moskva11821044
25.Georgy BelousovÚLada Togliatti136410310
26.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň1455108-2
27.Miro AaltonenÚViťaz Podoľsk12551065
28.Alexander PopovÚCSKA Moskva11551048
29.Nigel DawesĽKBarys Astana10551073
30.Jiri SekacÚAk Bars Kazaň1446106-1
31.Paul SzczechuraCTraktor Čeľabinsk12461087
32.Andrei KostitsynCHC Sochi10461022
33.Sergei PlotnikovÚSKA Petrohrad133710247
34.Brandon KozunÚLokomotiv Jaroslavľ132810271
35.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk1228102-1
36.Bogdan KiselevichOCSKA Moskva131910353
37.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec135496-1
38.Gilbert BruléCMedveščak Záhreb13549493
39.Alexander TorchenyukÚAvtomobilist Jekaterinburg125490-2
40.Mario KempePKViťaz Podoľsk1245906
41.Denis DenisovOCSKA Moskva1245926
42.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk1336922
43.Nikita FilatovÚLada Togliatti133694-1
44.Jeff TaffeCSlovan Bratislava1236912-6
45.Bud HollowayPKCSKA Moskva1036965
46.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad636928
47.Teemu RamstedtÚAmur Chabarovsk1527944
48.Sakari SalminenÚJokerit1127985
49.Oscar FantenbergOHC Sochi1209960
50.Kirill KapustinÚAmur Chabarovsk1553842
51.Wojtek WolskiĽKMetallurg Magnitogorsk115384-1
52.Dmitry SayustovCHC Admiral Vladivostok12448100
53.Alexei MakeyevÚViťaz Podoľsk124482-1
54.Kirill PetrovÚCSKA Moskva1144868
55.Kaspars DaugavinsÚTorpedo Nižný Novgorod1144824
56.Dmitry KugryshevÚCSKA Moskva944844
57.Evgeny KovyrshinÚDinamo Minsk944823
58.Lukas RadilÚSpartak Moskva1035843
59.Denis GorbunovÚJugra Chanty-Mansijsk1426883
60.Andrei LoktionovÚLokomotiv Jaroslavľ1326824
61.Peter ReginÚJokerit1226845
62.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad626849
63.Kirill RasskazovÚTorpedo Nižný Novgorod1217846
64.Konstantin PanovPKJugra Chanty-Mansijsk155274-1
65.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk12527181
66.Joonas KemppainenCSibir Novosibirsk1252744
67.Kristian KuuselaÚAmur Chabarovsk1543741
68.Vladimir TkachyovÚAk Bars Kazaň144372-3
69.Tommi HuhtalaÚJokerit1243762
70.Guntis GalvinsODinamo Riga1143724
71.Matt EllisonCDinamo Minsk943710-1
72.Pavel DatsyukCSKA Petrohrad643726
73.Anton BelovOSKA Petrohrad13347216
74.Tomas ZohornaÚAmur Chabarovsk1525720-1
75.Yevgeny LapenkovÚJugra Chanty-Mansijsk1425702
76.Anton ShenfeldÚLada Togliatti1325763
77.Jonas EnlundÚCSKA Moskva1225765
78.Eric O’DellCHC Sochi925784
79.Artyom LukoyanovÚAk Bars Kazaň141672-3
80.Vasily TokranovOAk Bars Kazaň14167125
81.Mat RobinsonODynamo Moskva13167104
82.Jonathon BlumOHC Admiral Vladivostok1216710-5
83.Marek ViedenskýCSlovan Bratislava1216744
84.Sergei KostitsynÚDinamo Minsk91674-4
85.Renat MamashevOHC Sochi13077120
86.Marc-André GragnaniODinamo Minsk9077101
87.Alexander BumaginÚLada Togliatti135164-4
88.Kirill KoltsovOTraktor Čeľabinsk1251625
89.Rok TicarÚAvtomobilist Jekaterinburg1051601
90.Pavel MedvedevÚJugra Chanty-Mansijsk144262-5
91.Pavel VarfolomeyevÚJugra Chanty-Mansijsk1342622
92.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa1342641
93.Dmitry MonyaPKAvtomobilist Jekaterinburg1242620
94.Maxim KarpovÚDynamo Moskva12426122
95.Fredrik PetterssonPKTorpedo Nižný Novgorod1242685
96.Vaclav NedorostÚSlovan Bratislava12426301
97.Alexander KucheryavenkoÚAvangard Omsk1142668
98.Alexander MaterukhinĽKDinamo Minsk842644
99.Viktor KomarovÚLada Togliatti133362-1
100.Maxim OsipovOTorpedo Nižný Novgorod13336123
933 items total123456789Next
Show all

Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk



Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
© 2010 - 2016 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist