Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad124172149
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad12119201012
3.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk12911201211
4.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk11145192015
5.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad1171118275
6.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad126111766
7.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk12512171013
8.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk116101660
9.Niklas HagmanĽKJokerit121231567
10.Denis ParshinĽKAvangard Omsk117815413
11.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk8781549
12.Alexander RadulovPKCSKA Moskva114111589
13.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava101041461
14.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva11951449
15.Juhamatti AaltonenÚJokerit124101449
16.Jan MursakĽKCSKA Moskva11671347
17.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk10671322
18.Ryan GundersonOJokerit122111323
19.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa112111320
20.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa11841242
21.Andreas ThuressonÚSibir Novosibirsk975122-1
22.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad12661228
23.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb1257124-2
24.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa1157124-1
25.Nigel DawesĽKBarys Astana12741165
26.Steve MosesPKJokerit12651146
27.Dustin BoydCBarys Astana10651144
28.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok10561165
29.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk112911613
30.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod11641040
31.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa116410140
32.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad1255101010
33.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk1246106-2
34.Charles LingletĽKDinamo Minsk11461016-6
35.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb12371014-6
36.Roman CervenkaCSKA Petrohrad123710108
37.Brandon BochenskiPKBarys Astana123710126
38.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva113710610
39.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec12281067
40.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk121910128
41.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok10639103
42.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec1254904
43.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec1236948
44.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň12369104
45.Nikolay ProkhorkinÚCSKA Moskva1136966
46.Igor MirnovÚAk Bars Kazaň1227943
47.Niko KapanenCJokerit1227988
48.Miks IndrašisÚDinamo Riga1127903
49.Toni RajalaÚJugra Chanty-Mansijsk1027941
50.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ10279120
51.Rafael BatyrshinOMetallurg Magnitogorsk10279147
52.Daine ToddCJokerit10189105
53.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť116282-2
54.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva1153829
55.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk10538121
56.Michal VondrkaÚSlovan Bratislava1144881
57.Matt EllisonCDinamo Minsk114486-6
58.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ1044841
59.Ben MaxwellCJugra Chanty-Mansijsk10448103
60.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec1235827
61.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň123582-2
62.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck10358160
63.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva1035868
64.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk1035821
65.Sergei KostitsynÚAk Bars Kazaň1108844
66.Linus OmarkÚJokerit1252784
67.Roman HorakÚViťaz Podoľsk10527100
68.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ1052761
69.Vladislav KamenevÚMetallurg Magnitogorsk1243743
70.Sergei KalininÚAvangard Omsk1143783
71.Janne PesonenÚAk Bars Kazaň1043743
72.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva1134768
73.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod1134721
74.Alexei TereshchenkoCDynamo Moskva1134720
75.Ivan VishnevskyOSalavat Julajev Ufa1034722
76.Pyotr KhokhryakovÚNeftechimik Nižnekamsk1034704
77.Rastislav ŠpirkoĽKAmur Chabarovsk122576-4
78.Matt MurleyÚSlovan Bratislava1125720
79.Andrei PopovPKTraktor Čeľabinsk1125762
80.Petr KoukalÚJokerit11257107
81.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť1125701
82.Ryan VesceCDinamo Minsk112574-7
83.Mike LundinOBarys Astana1216703
84.Tommi TaimiOAmur Chabarovsk1216710-11
85.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa1116740
86.Jakub PetruzalekÚAvtomobilist Jekaterinburg111672-2
87.Alexander PopovÚAvangard Omsk1116722
88.Dmitry MonyaPKSibir Novosibirsk816700
89.Ansel GalimovÚMetallurg Novokuzneck9516102
90.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň12426141
91.Paul SzczechuraCDinamo Minsk1142614-1
92.Yaroslav KosovÚMetallurg Magnitogorsk1233663
93.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň1233642
94.Yaroslav DyblenkoOAtlant Moskovská oblasť10336166
95.Mario KempePKViťaz Podoľsk103364-1
96.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk9336183
97.Ilya KrikunovÚHC Sochi9336101
98.Anton LazarevÚAvtomobilist Jekaterinburg122464-8
99.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod1124684
100.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť112466-1
813 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 29.9.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
Petrohrad
2.
=
CSKA
3.
=
Magnitogorsk
4.
D. Moskva
5.
Jokerit
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Chabarovsk
27.
Soči
28.
Togliatti
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist