Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Alexander RadulovPKCSKA Moskva3818426013527
2.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad472331543717
3.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk492133543415
4.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk491935543616
5.Steve MosesPKJokerit493121522013
6.Denis ParshinĽKAvangard Omsk492426503617
7.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad44232750579
8.Dustin BoydCBarys Astana471830482210
9.Brandon BochenskiPKBarys Astana491731482412
10.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk382423471410
11.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad38937461618
12.Nigel DawesĽKBarys Astana492817453413
13.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva362421451016
14.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk43222345327
15.Matt EllisonCDinamo Minsk48192645342
16.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň481628443023
17.Charles LingletĽKDinamo Minsk42162844570
18.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk451725424918
19.Linus OmarkÚJokerit491626422218
20.Jonas EnlundÚSibir Novosibirsk48162642412
21.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa49132841225
22.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk401723401215
23.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod49162339246
24.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad421524391011
25.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva451919383625
26.Ryan VesceCDinamo Minsk4815233828-6
27.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod42201737240
28.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok4717203714-1
29.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad421620362223
30.Jan MursakĽKCSKA Moskva431422361618
31.Alexander PopovÚAvangard Omsk46122436415
32.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk4412243661
33.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec491026361219
34.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk47927365117
35.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk4982836559
36.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava4019163526-1
37.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva451915342019
38.André PeterssonÚHC Sochi44181533307
39.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa49122133206
40.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk5011223383
41.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk5010233324-7
42.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb5010233344-15
43.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk457263388
44.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ48151732163
45.Sergei PlotnikovÚLokomotiv Jaroslavľ46151732656
46.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb4713193234-9
47.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod47131932226
48.Paul SzczechuraCDinamo Minsk441319323011
49.Jarno KoskirantaÚSibir Novosibirsk461121321415
50.Nick BailenODinamo Minsk48102232439
51.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa45102232325
52.Mike LundinOBarys Astana494283245
53.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk4416153148-1
54.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk491417312210
55.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb52131831388
56.Roman HorakÚViťaz Podoľsk4319113020-3
57.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk48161430402
58.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť45161430810
59.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad481119301827
60.Roman CervenkaCSKA Petrohrad451119302225
61.Juhamatti AaltonenÚJokerit44102030287
62.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa398223061
63.Andrei PopovPKTraktor Čeľabinsk43171229126
64.Patrik HersleyOSibir Novosibirsk46151429247
65.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva471316292215
66.Mikelis RedlihsÚDinamo Riga5010192924-3
67.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ491019293910
68.Petr KoukalÚJokerit481019292617
69.Ilya KrikunovÚHC Sochi44101929188
70.Linus VidellÚDinamo Riga488212926-1
71.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť4472229123
72.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ4962329367
73.Nikita GusevÚJugra Chanty-Mansijsk45181028123
74.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok4015132832-4
75.Mario KempePKViťaz Podoľsk4411172848-4
76.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť4982028103
77.Cory EmmertonĽKHC Sochi48161127162
78.Yevgeny LapenkovÚAvtomobilist Jekaterinburg45131427142
79.Kevin DallmanOBarys Astana36121527331
80.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec421116274715
81.Stanislav ChistovĽKTraktor Čeľabinsk478192724-3
82.Ryan GundersonOJokerit4752227613
83.Vyacheslav SolodukhinÚViťaz Podoľsk461972645
84.Niklas HagmanĽKJokerit3618826287
85.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk22179262217
86.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ49161026184
87.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň491610261816
88.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa4915112620-1
89.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok4413132639-2
90.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec3813132689
91.Andrei KostitsynCHC Sochi3910162643-5
92.Niko KapanenCJokerit49917265310
93.Alexei SimakovÚAvtomobilist Jekaterinburg488182654-7
94.Dmitry MonyaPKSibir Novosibirsk448182667
95.Roman StarchenkoÚBarys Astana431962516-9
96.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť49121325181
97.Sergei KonkovÚLokomotiv Jaroslavľ481114255111
98.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva471015252919
99.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga4610152520-5
100.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň4491625347
882 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 26.1.2015)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
Petrohrad
2.
=
CSKA
3.
Jokerit
4.
Jaroslavľ
5.
Novosibirsk
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Slovan
27.
Chabarovsk
28.
Novokuzneck
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2015 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist