Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk  ·  Fenomena.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Alexander RadulovPKCSKA Moskva3316365213122
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad38222547579
3.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk381630462217
4.Steve MosesPKJokerit39261844815
5.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad371924433315
6.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk381725423418
7.Denis ParshinĽKAvangard Omsk392021413019
8.Brandon BochenskiPKBarys Astana391526412012
9.Dustin BoydCBarys Astana371526412011
10.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva27211839817
11.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad27930391017
12.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk271820381210
13.Matt EllisonCDinamo Minsk36162137304
14.Nigel DawesĽKBarys Astana392313362412
15.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk32162036308
16.Linus OmarkÚJokerit391224361218
17.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa40112536161
18.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod31191534222
19.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk331222344716
20.Jan MursakĽKCSKA Moskva371419331416
21.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva351715322422
22.Charles LingletĽKDinamo Minsk3013193237-2
23.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad3192332810
24.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad351417311820
25.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod38131831224
26.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok37131831101
27.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň381120312417
28.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk39724313916
29.Ryan VesceCDinamo Minsk3611193026-4
30.Alexander PopovÚAvangard Omsk39102030414
31.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa388223062
32.Jonas EnlundÚSibir Novosibirsk3612172946
33.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb3811182932-6
34.Roman HorakÚViťaz Podoľsk37181028202
35.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk2911172887
36.Roman CervenkaCSKA Petrohrad38919282221
37.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva371413271616
38.Tim StapletonCMetallurg Magnitogorsk37141327322
39.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava30141327183
40.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb418192738-13
41.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk3881927498
42.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk22179262217
43.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ3613132614-3
44.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad371016261220
45.Petr KoukalÚJokerit38917262419
46.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec37818261013
47.Andreas EngqvistCCSKA Moskva3614112589
48.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva361114251812
49.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod36101525165
50.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec37916254515
51.Ilya KrikunovÚHC Sochi3581725166
52.Juhamatti AaltonenÚJokerit3571825205
53.Mike LundinOBarys Astana394212544
54.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk333222563
55.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk39121224189
56.Sergei PlotnikovÚLokomotiv Jaroslavľ34111324613
57.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa3710142432-1
58.Alexander BurmistrovÚAk Bars Kazaň3891524328
59.Ryan GundersonOJokerit3742024616
60.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk3414923384
61.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok3013102330-3
62.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť38111223129
63.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ3791423378
64.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk33914234-3
65.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ3761723300
66.Antti PihlströmÚSalavat Julajev Ufa3913922162
67.Matt AndersonÚNeftechimik Nižnekamsk41111122320
68.Ilya NikulinOAk Bars Kazaň371111223213
69.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok3511112233-1
70.Jarno KoskirantaÚSibir Novosibirsk361012221010
71.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga389132212-3
72.Nick BailenODinamo Minsk3691322343
73.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň388142224
74.Stanislav ChistovĽKTraktor Čeľabinsk378142222-3
75.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa407152212-1
76.Mario KempePKViťaz Podoľsk337152220-3
77.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk386162280
78.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk395172220-8
79.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť38418226-1
80.André PeterssonÚHC Sochi3312921203
81.Patrik HersleyOSibir Novosibirsk34111021104
82.Sergei KonkovÚLokomotiv Jaroslavľ361011215110
83.Pavel BuchnevichÚSeverstaľ Čerepovec3110112163
84.Alexei SimakovÚAvtomobilist Jekaterinburg387142140-6
85.Niklas HagmanĽKJokerit2615520142
86.Dmitry LuginÚAmur Chabarovsk399112017-5
87.Miks IndrašisÚDinamo Riga389112081
88.Paul SzczechuraCDinamo Minsk3291120225
89.Yevgeny MonsÚSeverstaľ Čerepovec279112067
90.Kevin DallmanOBarys Astana2691120311
91.Niko KapanenCJokerit3971320496
92.Deron QuintOTraktor Čeľabinsk377132010-12
93.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva36713202016
94.Dmitry MonyaPKSibir Novosibirsk347132023
95.Viktor TikhonovÚSKA Petrohrad3471320205
96.Linus VidellÚDinamo Riga376142024-3
97.Geoff PlattCLokomotiv Jaroslavľ3712719120
98.Nikita GusevÚJugra Chanty-Mansijsk3512719105
99.Maxim KarpovÚDynamo Moskva3211819613
100.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck389101934-5
865 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 15.12.2014)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
CSKA
2.
=
D. Moskva
3.
=
Jokerit
4.
Novosibirsk
5.
Minsk
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Chabarovsk
27.
Novokuzneck
28.
Nižnekamsk
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2014 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist