Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Nikita GusevÚSKA Petrohrad24131932211
2.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad24171128121
3.Linden VeyPKBarys Astana2352227288
4.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk231214262-1
5.Nigel DawesĽKBarys Astana192052564
6.Sergei ShirokovĽKSKA Petrohrad241114251217
7.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa2371724545
8.Pavel DatsyukCSKA Petrohrad225192463
9.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec2391423148
10.Patrik HersleyOSKA Petrohrad221012221012
11.Jiri SekacÚAk Bars Kazaň2271522126
12.Vladimir TkachyovÚAk Bars Kazaň2113821166
13.Eeli TolvanenÚJokerit1911102187
14.Kirill KaprizovĽKCSKA Moskva18111021011
15.Alexei ByvaltsevÚAmur Chabarovsk2481321249
16.Wojtek WolskiĽKHC Red Star Kunlun196152163
17.Joonas KemppainenCSalavat Julajev Ufa2491120610
18.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk221091930-3
19.Matt FrattinPKBarys Astana2171219312
20.Radek SmolenakĽKSlovan Bratislava245141914-6
21.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň1912618103
22.Paul SzczechuraCTraktor Čeľabinsk24810186-4
23.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa237111863
24.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk21414188-4
25.Matt EllisonCMetallurg Magnitogorsk2271017120
26.Vladimir TkachyovÚHC Admiral Vladivostok207101710-6
27.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk236111736-3
28.Staffan KronwallOLokomotiv Jaroslavľ234131766
29.Martin St. PierreCBarys Astana214131747
30.Quinton HowdenĽKDinamo Minsk231061616-1
31.Philip LarsenOSalavat Julajev Ufa24881669
32.Sergei PlotnikovÚSKA Petrohrad2461016264
33.Matt GilroyOJokerit1961016410
34.Oleg LiÚAmur Chabarovsk24511162410
35.Alexander BumaginÚSeverstaľ Čerepovec233131644
36.Kevin DallmanOBarys Astana212141682
37.Ilya KrikunovÚAvtomobilist Jekaterinburg2121416105
38.Alexei MakeyevÚViťaz Podoľsk23871521
39.Brian O’NeillÚJokerit197815168
40.Ilya MikheyevÚAvangard Omsk21691548
41.Tomáš FilippiÚMetallurg Magnitogorsk206915105
42.Casey WellmanÚHC Sochi225101521
43.Alexander KhokhlachyovÚSpartak Moskva195101563
44.Andrej NestrasilÚNeftechimik Nižnekamsk23411152-6
45.Andrei MarkovOAk Bars Kazaň22411158-1
46.André PeterssonÚAvangard Omsk236814105
47.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec226814227
48.Pavlo PadakinÚHC Sochi2059141211
49.Robin HanzlÚNeftechimik Nižnekamsk204101410-2
50.Valery NichushkinÚCSKA Moskva19941366
51.Sergei KalininÚSKA Petrohrad2285131216
52.Evgeny ChesalinĽKAvtomobilist Jekaterinburg237613108
53.Ryan StoaCSpartak Moskva217613161
54.Nicklas JensenÚJokerit18761312-2
55.Petri KontiolaCLokomotiv Jaroslavľ236713122
56.Dmitry KugryshevÚAvangard Omsk23671322
57.Gilbert BruléCHC Red Star Kunlun22671318-2
58.Patrik ZackrissonCSibir Novosibirsk2267134-3
59.Alexander BergströmÚSibir Novosibirsk216713101
60.Eric O’DellCHC Sochi1867131212
61.Denis ParshinĽKTorpedo Nižný Novgorod23581320
62.Andrei AlexeyevÚDynamo Moskva235813104
63.Vyacheslav UsheninÚAmur Chabarovsk2158138-3
64.Colby GenowayCSlovan Bratislava2449138-14
65.Jakub NakladalOLokomotiv Jaroslavľ234913156
66.Yevgeny LapenkovÚHC Sochi22491312-1
67.Ben MaxwellCSpartak Moskva2249138-1
68.Maxim YakutsenyaÚTraktor Čeľabinsk24310132-10
69.Anton LanderÚAk Bars Kazaň2221113144
70.Miks IndrašisÚDinamo Riga23841212-5
71.Daniil VovchenkoÚSeverstaľ Čerepovec23751240
72.Cory KaneÚHC Red Star Kunlun237512322
73.Marek ViedenskýCSlovan Bratislava19751224-1
74.Dustin BoydCDynamo Moskva24661220
75.Daniil ApalkovÚLokomotiv Jaroslavľ22661289
76.Vladislav UsheninÚAmur Chabarovsk226612160
77.Oskar OsalaĽKMetallurg Magnitogorsk23571242-3
78.Vasily TokranovOAk Bars Kazaň21571223
79.Nikolay ProkhorkinÚSKA Petrohrad20571288
80.Darren DietzOBarys Astana12571245
81.Yegor MartynovOAvangard Omsk21481225
82.Artyom FyodorovÚSalavat Julajev Ufa223912100
83.Ivan VereshchaginOSibir Novosibirsk222101226
84.Marc-André GragnaniODinamo Minsk230121232-1
85.Konstantin PushkaryovÚBarys Astana226511259
86.Alexei MikhnovĽKAvtomobilist Jekaterinburg20651146
87.Igor PolygalovÚTraktor Čeľabinsk24561118-1
88.Alexander BarabanovÚSKA Petrohrad225611211
89.Danny KristoÚDinamo Riga2256114-8
90.Marko AnttilaÚJokerit185611189
91.Mikhail GrigorenkoÚCSKA Moskva17561147
92.Enver LisinPKSalavat Julajev Ufa23471114-2
93.Sean CollinsCHC Sochi22471124
94.Brandon KozunÚLokomotiv Jaroslavľ22471120-2
95.Maxim ShalunovÚCSKA Moskva15471169
96.Nick SchausOMetallurg Magnitogorsk233811163
97.Sami LepistöOJokerit192911107
98.Robert KlinkhammerĽKAk Bars Kazaň2211011354
99.Nikita NesterovOCSKA Moskva17110113110
100.Alexander AvtsinÚNeftechimik Nižnekamsk2282104-3
865 items total123456789Next
Show all
Aquaparky na Slovensku

Víťazi Gagarinovho pohára
2008/09
Ak Bars Kazaň
2009/10
Ak Bars Kazaň
2010/11
Salavat Julajev Ufa
2011/12
Dynamo Moskva
2012/13
Dynamo Moskva
2013/14
Metallurg Magnitogorsk
2014/15
SKA Petrohrad
2015/16
Metallurg Magnitogorsk
2016/17
SKA Petrohrad


© 2010 - 2017 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist