Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Prihlásenie  ·  Registrácia

Prihlásenie


Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Alexander RadulovPKCSKA Moskva4624477114337
2.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk602442665015
3.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk602441654013
4.Artemy PanarinÚSKA Petrohrad542636623718
5.Stéphane Da CostaÚCSKA Moskva463030601226
6.Charles LingletĽKDinamo Minsk5423365959-1
7.Steve MosesPKJokerit603622582011
8.Denis ParshinĽKAvangard Omsk602531564017
9.Brandon BochenskiPKBarys Astana602036566014
10.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk49272855148
11.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad54253055694
12.Matt EllisonCDinamo Minsk5824315538-2
13.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad491242542021
14.Nigel DawesĽKBarys Astana603221534818
15.Dustin BoydCBarys Astana581933522414
16.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň581733504828
17.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk49242549349
18.Kirill KoltsovOSalavat Julajev Ufa60183048307
19.Sakari SalminenÚTorpedo Nižný Novgorod601830483013
20.Linus OmarkÚJokerit601632482418
21.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk60938475512
22.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad531927461015
23.Igor GrigorenkoPKCSKA Moskva552322454432
24.Dan SextonÚNeftechimik Nižnekamsk491926451214
25.Ryan VesceCDinamo Minsk5617284532-9
26.Dmitry KugryshevÚSibir Novosibirsk491728455120
27.Nicklas BergforsÚHC Admiral Vladivostok60212344140
28.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec601232441619
29.Wojtek WolskiĽKTorpedo Nižný Novgorod52232043368
30.Jan MursakĽKCSKA Moskva531726432018
31.Alexander PopovÚAvangard Omsk55152843420
32.Jonas EnlundÚSibir Novosibirsk5216264249
33.Ladislav NagyĽKSlovan Bratislava5023184148-6
34.Jarkko ImmonenCTorpedo Nižný Novgorod571724412613
35.Yegor MilovzorovONeftechimik Nižnekamsk60142741125
36.Jarno KoskirantaÚSibir Novosibirsk581427411818
37.Ilya KrikunovÚHC Sochi54152540459
38.Pascal PelletierÚMedveščak Záhreb5716233944-11
39.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa60152439246
40.Mike LundinOBarys Astana606333968
41.André PeterssonÚHC Sochi53201838327
42.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk601721383410
43.Paul SzczechuraCDinamo Minsk551424383611
44.Sergei ShmelyovÚAtlant Moskovská oblasť5592938123
45.Nikita GusevÚJugra Chanty-Mansijsk55211637121
46.Patrick ThoresenĽKSKA Petrohrad481720372821
47.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ5816213720-2
48.Anton GlinkinÚTraktor Čeľabinsk5413243710-4
49.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk531027375112
50.Kaspars DaugavinsÚDynamo Moskva552115362416
51.Bill ThomasÚMedveščak Záhreb60181836224
52.Sergei PlotnikovÚLokomotiv Jaroslavľ55152136714
53.Dmitry TarasovĽKAmur Chabarovsk5913233626-10
54.Roman CervenkaCSKA Petrohrad551323362224
55.Pavel ChernovÚSeverstaľ Čerepovec531718355119
56.Artyom ChernovCAtlant Moskovská oblasť60161935262
57.Matt AndersonÚMedveščak Záhreb63152035488
58.Andrei KostitsynCHC Sochi4914213547-6
59.Nick BailenODinamo Minsk60112435499
60.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa55112435343
61.Sergei ShirokovĽKAvangard Omsk332212342616
62.Richard GyngeCHC Admiral Vladivostok53181634320
63.Andreas EngqvistCAtlant Moskovská oblasť50171734812
64.Dmitry MonyaPKSibir Novosibirsk561222341011
65.Juhamatti AaltonenÚJokerit481024342813
66.Ryan GundersonOJokerit58826341411
67.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk487273489
68.Patrik HersleyOSibir Novosibirsk56161733287
69.Stanislav ChistovĽKTraktor Čeľabinsk60122133280
70.Nikita ZaitsevOCSKA Moskva571221333127
71.Mikelis RedlihsÚDinamo Riga6011223328-8
72.Linus VidellÚDinamo Riga5810233330-6
73.Martin St. PierreCMedveščak Záhreb5710233358-16
74.Niko KapanenCJokerit60924335510
75.Matt GilroyOAtlant Moskovská oblasť6092433143
76.Roman StarchenkoÚBarys Astana5122103216-5
77.Tim StapletonCNeftechimik Nižnekamsk55181432424
78.Lukas KasparÚJugra Chanty-Mansijsk5116163264-5
79.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň54141832610
80.Kevin DallmanOBarys Astana47141832396
81.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga56131932220
82.Tony MårtenssonPKSKA Petrohrad561220322025
83.Petr KoukalÚJokerit561220323616
84.Ilya ZubovCHC Admiral Vladivostok51824323210
85.Alexei KaigorodovCSalavat Julajev Ufa478243280
86.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň601912313420
87.Roman HorakÚViťaz Podoľsk5219123126-5
88.Miks IndrašisÚDinamo Riga5916153112-2
89.Enver LisinPKHC Admiral Vladivostok5315163141-1
90.Jiri NovotnyCLokomotiv Jaroslavľ5872431426
91.Andrei PopovPKTraktor Čeľabinsk51181230142
92.Alexei KopeikinÚSibir Novosibirsk601713302016
93.Ryan StoaCMetallurg Novokuzneck6015153040-13
94.Yevgeny LapenkovÚAvtomobilist Jekaterinburg5615153023-1
95.Nikita SoshnikovÚAtlant Moskovská oblasť57141630225
96.Alexander KucheryavenkoÚSKA Petrohrad51121830321
97.Martin ThörnbergĽKLokomotiv Jaroslavľ55111930399
98.Mario KempePKViťaz Podoľsk5311193052-7
99.Deron QuintOTraktor Čeľabinsk5910203014-1
100.Vyacheslav SolodukhinÚViťaz Podoľsk522182944
873 items total123456789Next
Show all
Najnovšie články
Power Ranking (k 16.2.2015)
HOT
P.
Zmena
Tím
1.
=
CSKA
2.
=
Petrohrad
3.
=
D. Moskva
4.
Nižný Novgorod
5.
Jokerit
COLD
P.
Zmena
Tím
26.
Jugra
27.
Chabarovsk
28.
Slovan
Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2015 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist