Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk57323567012
2.Alexander RadulovPKCSKA Moskva532342657328
3.Brandon BochenskiPKBarys Astana602041614816
4.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad5417436062-8
5.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa601839573816
6.Matt EllisonCDinamo Minsk5426295554-11
7.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk60223254269
8.Nigel DawesĽKBarys Astana553122531615
9.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk58203252617
10.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň59173552264
11.Nikita GusevÚSKA Petrohrad562029491415
12.Brandon KozunÚJokerit58163349677
13.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad5016324824-4
14.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad592323464-1
15.Lukas KasparÚSlovan Bratislava581630463915
16.Wojtek WolskiĽKMetallurg Magnitogorsk541827452219
17.Peter ReginÚJokerit60162945325
18.Anatoly GolyshevÚAvtomobilist Jekaterinburg56251944265
19.André PeterssonÚHC Sochi45222244268
20.Igor GrigorenkoPKSalavat Julajev Ufa55182644306
21.Daniil ApalkovÚLokomotiv Jaroslavľ591627434627
22.Dustin BoydCBarys Astana512021414514
23.Andrei KostitsynCHC Sochi54202040657
24.Anton BurdasovÚAvangard Omsk561525402611
25.Kevin DallmanOBarys Astana6083240161
26.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň5815243920-3
27.Kaspars DaugavinsÚTorpedo Nižný Novgorod52152439144
28.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa541029392216
29.Alexei TsvetkovÚDynamo Moskva58732396111
30.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec5816223816-1
31.Mat RobinsonODynamo Moskva581424381832
32.Cam BarkerOSlovan Bratislava55102838751
33.Pavel BuchnevichÚSKA Petrohrad5816213724-7
34.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk5416213728-15
35.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk561522375021
36.Petr KoukalÚAvtomobilist Jekaterinburg59112637465
37.Nikolay ProkhorkinÚSalavat Julajev Ufa551917368910
38.Mikhail ZhukovCNeftechimik Nižnekamsk5916203649-2
39.Ilya KrikunovÚHC Sochi601323362710
40.Alexander LoginovOSalavat Julajev Ufa55112536248
41.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ492114352819
42.Igor BortnikovÚJugra Chanty-Mansijsk6020153514-3
43.Konstantin MakarovÚHC Admiral Vladivostok55181735144
44.Marek KvapilĽKNeftechimik Nižnekamsk58112435311
45.Philip LarsenOJokerit52112435399
46.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk60926353823
47.Andreas EngqvistCSalavat Julajev Ufa5118163486
48.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk441816342217
49.Miks IndrašisÚDinamo Riga58142034261
50.Jan MursakĽKCSKA Moskva511321343025
51.Geoff PlattCCSKA Moskva552112334620
52.Sergei ShumakovÚSibir Novosibirsk59201333325
53.Ryan VesceCDinamo Minsk4018153312-7
54.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň54171633614
55.Dmitry KugryshevÚCSKA Moskva571617331620
56.Mike LundinOBarys Astana60112233163
57.Maxim KazakovÚAvangard Omsk52171532527
58.Radek SmolenakĽKMedveščak Záhreb5915173214-15
59.Konstantin GlazachevÚSpartak Moskva441517321810
60.Ben MaxwellCHC Sochi52141832573
61.Sergei ShirokovĽKSKA Petrohrad591319322616
62.Tomas MertlCMedveščak Záhreb55112132381
63.Petri KontiolaCLokomotiv Jaroslavľ48725322417
64.Artem PodshendyalovÚHC Admiral Vladivostok57161531246
65.Igor IgnatushkinÚHC Sochi581120311810
66.Dmitry SyominCTorpedo Nižný Novgorod58112031287
67.Tomáš FilippiÚMetallurg Magnitogorsk601021313024
68.Denis ParshinĽKAvangard Omsk57102131183
69.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk5310213126-11
70.Ilya ZubovCAvangard Omsk5392231104
71.Nick BailenODinamo Minsk4062531341
72.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva59151530316
73.Evgeny SkachkovĽKHC Sochi511416301416
74.Lukas RadilÚSpartak Moskva571317303015
75.Sami LepistöOSalavat Julajev Ufa601119303312
76.Linus VidellÚTorpedo Nižný Novgorod449213087
77.Eero EloÚAvtomobilist Jekaterinburg5619102914-2
78.Ryan StoaCNeftechimik Nižnekamsk53181129203
79.Vladimir GaluzinÚTorpedo Nižný Novgorod42111829954
80.Chay GenowayOJokerit5610192985
81.Jonathon BlumOHC Admiral Vladivostok55821294514
82.Maxim ShalunovÚSibir Novosibirsk59181028326
83.Jarno KoskirantaÚSKA Petrohrad54161228268
84.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk5615132834-12
85.Juhamatti AaltonenÚJokerit45151328146
86.Oleg GubinÚSibir Novosibirsk60141428182
87.Konstantin PanovPKJugra Chanty-Mansijsk5713152832-1
88.Pekka JormakkaÚJokerit5212162820-7
89.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga5910182818-5
90.Ziyat PaiginOHC Sochi45101828105
91.Alexander RybakovÚTraktor Čeľabinsk559192838-5
92.Denis MosalyovÚLokomotiv Jaroslavľ59189272018
93.David UllströmCSibir Novosibirsk37161127127
94.Rok TicarÚSlovan Bratislava57141327241
95.Roman HorakÚViťaz Podoľsk5714132732-9
96.Paul SzczechuraCDinamo Minsk4513142732-13
97.Kirill KaprizovĽKMetallurg Novokuzneck5311162710-4
98.Ville LajunenOJokerit589182732-11
99.Robert KousalÚMetallurg Novokuzneck559182738-10
100.Mikelis RedlihsÚDinamo Riga5915112638-4
878 items total123456789Next
Show all

Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!


© 2010 - 2016 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist