Chcete vedieť, ako schudnúť alebo ako nabrať svaly? SlovakFitness.sk je tu pre vás!
Najlepšie správy z NHL nájdete na SlovakNHL.sk.
Vyberte si sezónu KHL:
Tímy KHL

Štatistiky

Kanadské bodovanie Brankári Slováci

P Meno Pos Tím Z G A B TM +/-
1.Sergei MozyakinÚMetallurg Magnitogorsk5532356709
2.Alexander RadulovPKCSKA Moskva512240625427
3.Brandon BochenskiPKBarys Astana581940594420
4.Vadim ShipachyovCSKA Petrohrad5215435860-3
5.Linus OmarkÚSalavat Julajev Ufa581837553813
6.Danis ZaripovÚMetallurg Magnitogorsk58223153267
7.Nigel DawesĽKBarys Astana533120511418
8.Jan KovářÚMetallurg Magnitogorsk56193251515
9.Matt EllisonCDinamo Minsk5124265050-8
10.Justin AzevedoCAk Bars Kazaň57163450222
11.Nikita GusevÚSKA Petrohrad552028481418
12.Evgeny DadonovPKSKA Petrohrad5723234643
13.Brandon KozunÚJokerit55163046637
14.Ilya KovalchukĽKSKA Petrohrad4916304622-1
15.Wojtek WolskiĽKMetallurg Magnitogorsk521727442218
16.Anatoly GolyshevÚAvtomobilist Jekaterinburg54251843244
17.Igor GrigorenkoPKSalavat Julajev Ufa53172643144
18.Lukas KasparÚSlovan Bratislava541528433716
19.Daniil ApalkovÚLokomotiv Jaroslavľ581626424422
20.Peter ReginÚJokerit57152742326
21.André PeterssonÚHC Sochi44192241227
22.Dustin BoydCBarys Astana491921404518
23.Anton BurdasovÚAvangard Omsk54152439226
24.Kevin DallmanOBarys Astana5883139165
25.Andrei KostitsynCHC Sochi52191938634
26.Alexei TsvetkovÚDynamo Moskva56731386111
27.Mat RobinsonODynamo Moskva561423371832
28.Oscar MöllerÚAk Bars Kazaň5613243716-2
29.Cam BarkerOSlovan Bratislava51102737632
30.Pavel BuchnevichÚSKA Petrohrad5615213624-7
31.Alexander PerezhoginPKAvangard Omsk541521364818
32.Kaspars DaugavinsÚTorpedo Nižný Novgorod51152136122
33.Petr KoukalÚAvtomobilist Jekaterinburg58112536445
34.Alexander LoginovOSalavat Julajev Ufa53112536209
35.Teemu HartikainenÚSalavat Julajev Ufa521026362015
36.Mikhail ZhukovCNeftechimik Nižnekamsk57161935471
37.Dmitry KagarlitskyÚSeverstaľ Čerepovec56152035161
38.Jonathan CheechooPKDinamo Minsk5115203524-10
39.Chris LeeOMetallurg Magnitogorsk58926352425
40.Andreas EngqvistCSalavat Julajev Ufa5018163483
41.Vladimir SobotkaÚAvangard Omsk441816342215
42.Nikolay ProkhorkinÚSalavat Julajev Ufa53171734876
43.Ilya KrikunovÚHC Sochi58132134277
44.Jan MursakĽKCSKA Moskva491321342225
45.Marek KvapilĽKNeftechimik Nižnekamsk56112334212
46.Geoff PlattCCSKA Moskva542112334020
47.Yegor AverinÚLokomotiv Jaroslavľ472013332814
48.Igor BortnikovÚJugra Chanty-Mansijsk5818153314-2
49.Ryan VesceCDinamo Minsk4018153312-6
50.Konstantin MakarovÚHC Admiral Vladivostok52171633124
51.Dmitry KugryshevÚCSKA Moskva551617331419
52.Mike LundinOBarys Astana58112233146
53.Philip LarsenOJokerit49924333712
54.Sergei ShumakovÚSibir Novosibirsk57191332284
55.Maxim KazakovÚAvangard Omsk50171532369
56.Tomas MertlCMedveščak Záhreb55112132381
57.Petri KontiolaCLokomotiv Jaroslavľ48725322414
58.Mikhail VarnakovÚAk Bars Kazaň52171431610
59.Radek SmolenakĽKMedveščak Záhreb5715163114-12
60.Miks IndrašisÚDinamo Riga55121931242
61.Denis ParshinĽKAvangard Omsk56102131162
62.Artem PodshendyalovÚHC Admiral Vladivostok54161430206
63.Sergei ShirokovĽKSKA Petrohrad571317302212
64.Sami LepistöOSalavat Julajev Ufa581119302910
65.Dmitry SyominCTorpedo Nižný Novgorod57111930286
66.Tomáš FilippiÚMetallurg Magnitogorsk581020303024
67.Igor IgnatushkinÚHC Sochi56102030167
68.Eero EloÚAvtomobilist Jekaterinburg5419102914-4
69.Ryan StoaCNeftechimik Nižnekamsk53181129203
70.Maxim PestushkoÚDynamo Moskva57151429297
71.Konstantin GlazachevÚSpartak Moskva431316291610
72.Alexei KalyuzhnyCDinamo Minsk509202924-10
73.Jonathon BlumOHC Admiral Vladivostok53821294311
74.Nick BailenODinamo Minsk405242934-1
75.Maxim ShalunovÚSibir Novosibirsk57181028284
76.Ben MaxwellCHC Sochi51141428242
77.Pekka JormakkaÚJokerit5212162820-5
78.Vladimir GaluzinÚTorpedo Nižný Novgorod41111728683
79.Lauris DarzinsĽKDinamo Riga5610182814-5
80.Linus VidellÚTorpedo Nižný Novgorod428202886
81.Ilya ZubovCAvangard Omsk5172128101
82.Konstantin PanovPKJugra Chanty-Mansijsk5512152730-2
83.Lukas RadilÚSpartak Moskva551215272613
84.Chay GenowayOSpartak Moskva549182784
85.Ziyat PaiginOHC Sochi4391827103
86.Alexander RybakovÚTraktor Čeľabinsk538192738-5
87.David UllströmCSibir Novosibirsk35161026108
88.Maxim AfinogenovPKViťaz Podoľsk5414122632-14
89.Jarno KoskirantaÚSKA Petrohrad521412262411
90.Juhamatti AaltonenÚJokerit42141226126
91.Oleg GubinÚSibir Novosibirsk5813132614-1
92.Denis KokarevÚDynamo Moskva571313261522
93.Oskar OsalaĽKMetallurg Magnitogorsk581214266920
94.Dmitry MakarovÚSalavat Julajev Ufa4712142616-6
95.Kirill KaprizovĽKMetallurg Novokuzneck511115266-3
96.Evgeny SkachkovĽKHC Sochi491115261212
97.Robert KousalÚMetallurg Novokuzneck539172636-11
98.Ziga JeglicÚSlovan Bratislava578182622-1
99.Denis MosalyovÚLokomotiv Jaroslavľ57169251613
100.Rok TicarÚSlovan Bratislava54131225221
865 items total123456789Next
Show all

Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!


© 2010 - 2016 SlovakKHL.sk. Máte záujem o reklamu? Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: obchod@streftec.sk   Cookies
TOPlist