Výsledky

24.03.2020
15:00D. Moskva - CSKA.
15:00Ufa - Kazaň.
23.03.2020
17:30Jokerit - Petrohrad.
13:30Novosibirsk - Barys.
22.03.2020
15:00D. Moskva - CSKA.
12:30Ufa - Kazaň.
21.03.2020
15:00Jokerit - Petrohrad.
11:30Novosibirsk - Barys.
20.03.2020
17:00Kazaň - Ufa.
15:00CSKA - D. Moskva.
19.03.2020
17:30Petrohrad - Jokerit.
14:30Barys - Novosibirsk.
18.03.2020
17:00Kazaň - Ufa.
15:00CSKA - D. Moskva.
17.03.2020
17:30Petrohrad - Jokerit.
14:30Barys - Novosibirsk.
12.03.2020
15:00Spartak - D. Moskva2:3 PP (0:1, 2:0, 0:1, 0:1)
11.03.2020
15:00Jaroslavľ - Jokerit1:5 (1:2, 0:0, 0:3)
15:00Ufa - Omsk4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
10.03.2020
17:30D. Moskva - Spartak4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
15:00Jekaterinburg - Novosibirsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
09.03.2020
15:00Omsk - Ufa3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
15:00Jokerit - Jaroslavľ2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
12:00Barys - Magnitogorsk5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
08.03.2020
15:00N. Novgorod - CSKA2:3 PP (0:0, 1:0, 1:2, 0:1)
15:00Spartak - D. Moskva3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
15:00Nižnekamsk - Kazaň0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
11:30Novosibirsk - Jekaterinburg1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
07.03.2020
15:00Jaroslavľ - Jokerit4:3 (0:1, 2:0, 2:2)
15:00Víťaz - Petrohrad2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
13:00Magnitogorsk - Barys0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
12:30Ufa - Omsk1:5 (0:3, 0:2, 1:0)
06.03.2020
17:30Spartak - D. Moskva5:4 PP (2:3, 1:1, 1:0, 1:0)
17:00N. Novgorod - CSKA1:2 PP (1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
17:00Nižnekamsk - Kazaň1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - Jekaterinburg4:3 PP (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)
05.03.2020
17:00Jaroslavľ - Jokerit0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
17:00Víťaz - Petrohrad0:6 (0:4, 0:1, 0:1)
15:00Magnitogorsk - Barys1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
15:00Ufa - Omsk6:3 (0:2, 2:0, 4:1)
04.03.2020
17:30CSKA - N. Novgorod3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
17:30D. Moskva - Spartak4:3 (0:1, 1:0, 3:2)
17:00Kazaň - Nižnekamsk5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Novosibirsk0:1 PP (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
03.03.2020
17:30Omsk - Ufa2:3 PP (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)
17:30Jokerit - Jaroslavľ 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
17:30Petrohrad - Víťaz4:3 (0:1, 4:0, 0:2)
14:30Astana - Magnitogorsk0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
02.03.2020
17:30Kazaň - Nižnekamsk4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
17:30CSKA - N. Novgorod3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
17:30D. Moskva - Spartak5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
15:00Jekaterinburg - Novosibirsk0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
01.03.2020
15:00Jokerit - Jaroslavľ6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
15:00Petrohrad - Víťaz6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
14:00Omsk - Ufa5:2 (1:1, 4:1, 0:0)
12:00Barys - Magnitogorsk4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
27.02.2020
17:30CSKA - Soči6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
17:30Víťaz - Jaroslavľ5:4 SN (1:0, 2:2, 1:2, 0:0)
17:10Minsk - D. Moskva4:3 (1:3, 3:0, 0:0)
17:00Kazaň - Jekaterinburg0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Magnitogorsk2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
26.02.2020
13:30Novosibirsk - Riga4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
10:30Vladivostok - Nižnekamsk2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
10:00Chabarovsk - Barys5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
25.02.2020
17:30D. Moskva - Čeľabinsk3:2 PP (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
17:30Omsk - Jekaterinburg 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
17:30CSKA - Petrohrad1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
17:30Víťaz - Spartak2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
17:10Minsk - Jaroslavľ3:5 (1:2, 0:0, 2:3)
17:00Kazaň - Ufa3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
17:00Čerepovec - Soči3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
17:00N. Novgorod - Jokerit3:1 (3:1, 0:0, 0:0)
13:30Novosibirsk - Magnitogorsk4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
24.02.2020
12:30Kunlun - Riga1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
08:00Chabarovsk - Nižnekamsk 2:3 PP (0:1, 0:0, 2:1, 0:1)
08:00Vladivostok - Barys1:3 (0:3, 1:0, 0:0)
23.02.2020
15:00Omsk - Jaroslavľ0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
15:00Kazaň - Minsk5:4 (0:0, 1:2, 4:2)
15:00D. Moskva - Spartak2:1 SN (1:0, 0:0, 0:1, 0:0)
15:00Jokerit - Petrohrad1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
13:00Magnitogorsk - Ufa1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
08:00Chabarovsk - Nižnekamsk 0:8 (0:1, 0:4, 0:3)
22.02.2020
15:00Čerepovec - Víťaz2:1 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
15:00Soči - N. Novgorod1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
13:00Čeľabinsk - Novosibirsk4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
08:00Vladivostok - Riga3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
21.02.2020
17:30CSKA - Minsk8:1 (0:0, 3:0, 5:1)
17:30Omsk - Jokerit1:2 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
15:00Magnitogorsk - Nižnekamsk3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
14:30Barys - Ufa2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
20.02.2020
17:30Petrohrad - N. Novgorod3:2 PP (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
17:30Soči - Víťaz3:2 PP (1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
17:30Spartak - Kazaň6:3 (0:1, 3:2, 3:0)
15:00Jekaterinburg - Novosibirsk3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
10:00Chabarovsk - Riga1:2 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0)
19.02.2020
17:00Čerepovec - D. Moskva3:2 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
15:00Čeľabinsk - Vladivostok5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
18.02.2020
17:30Spartak - N. Novgorod2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
17:00Kazaň - Omsk5:3 (2:0, 0:0, 3:3)
17:00Jaroslavľ - Víťaz5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
14:30Barys - Novosibirsk1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
17.02.2020
18:30Riga - Jekaterinburg2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
17:30Jokerit - D. Moskva5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
17:30Petrohrad - Vladivostok6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
17:10Minsk - CSKA1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
17:00Nižnekamsk - Chabarovsk3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
15:00Magnitogorsk - Kunlun2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
15:00Ufa - Soči2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
15:00Čeľabinsk - Čerepovec2:4 (0:2, 0:0, 2:2)
15.02.2020
16:00Riga - D. Moskva6:7 PP (5:2, 0:3, 1:1, 0:1)
15:10Minsk - Jekaterinburg4:6 (1:1, 1:1, 2:4)
15:00Kazaň - Spartak4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
15:00Jokerit - Magnitogorsk3:4 SN (1:1, 1:2, 1:0, 0:0)
15:00Jaroslavľ - CSKA 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
15:00Nižnekamsk - Vladivostok 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
15:00N. Novgorod - Chabarovsk2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
13:00Čeľabinsk - Kunlun3:2 SN (1:0, 1:2, 0:0, 0:0)
12:30Ufa - Petrohrad4:5 PP (2:1, 1:2, 1:1, 0:1)
12:00Barys - Soči3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
11:30Novosibirsk - Čerepovec3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
13.02.2020
18:30Riga - Kazaň1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
17:30Omsk - Vladivostok 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
17:30CSKA - Barys2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
17:30Víťaz - Chabarovsk3:4 SN (0:1, 3:1, 0:1, 0:0)
17:00Čerepovec - Kunlun2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
17:00Jaroslavľ - Minsk4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
17:00Nižnekamsk - Magnitogorsk4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
17:00N. Novgorod - Petrohrad2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
15:00Jekaterinburg - Jokerit 3:4 (0:1, 0:2, 3:1)
15:00Ufa - Spartak2:5 (1:3, 0:0, 1:2)
13:30Novosibirsk - Soči2:3 SN (2:0, 0:0, 0:2, 0:0)
11.02.2020
18:30Riga - Minsk1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
17:30Omsk - Kazaň2:1 SN (1:0, 0:0, 0:1, 0:0)
17:30CSKA - N. Novgorod4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30Jokerit - Čeľabinsk3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
17:30Petrohrad - Chabarovsk3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
17:30Spartak - Magnitogorsk4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
17:30Víťaz - Soči2:1 PP (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Jaroslavľ4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
15:00Jekaterinburg - Barys2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
15:00Ufa - Vladivostok3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
13:30Novosibirsk - Kunlun0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
03.02.2020
18:30Riga - Jokerit2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
17:30D. Moskva - Jaroslavľ3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30Spartak - Petrohrad0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
17:00Kazaň - Víťaz5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
17:00Nižnekamsk - Čerepovec6:2 (2:1, 4:1, 0:0)
15:00Magnitogorsk - Omsk2:1 PP (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
13:30Novosibirsk - Jekaterinburg3:2 SN (2:1, 0:0, 0:1, 0:0)
10:30Vladivostok - Chabarovsk0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
02.02.2020
08:00Kunlun - CSKA0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
08:00Vladivostok - Ufa4:3 SN (1:0, 0:1, 2:2, 0:0)
01.02.2020
15:00Kazaň - Riga2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
15:00Jaroslavľ - Jokerit5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
15:00N. Novgorod - Čerepovec5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
15:00Soči - Víťaz5:4 (0:2, 4:2, 1:0)
15:00Spartak - D. Moskva0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
13:00Magnitogorsk - Jekaterinburg2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
12:00Barys - Omsk4:3 (2:0, 2:3, 0:0)
11:30Novosibirsk - Minsk3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
31.01.2020
10:30Vladivostok - Ufa3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
10:00Chabarovsk - CSKA4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
30.01.2020
17:30D. Moskva - Riga5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
17:30Petrohrad - Omsk1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
17:30Soči - Čerepovec3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
17:00Jaroslavľ - N. Novgorod5:0 (4:0, 1:0, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Minsk6:5 PP (1:0, 2:2, 2:3, 1:0)
15:00Magnitogorsk - Jokerit3:4 PP (0:2, 3:0, 0:1, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Kunlun3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
14:30Barys - Nižnekamsk2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
29.01.2020
17:30Víťaz - Kazaň 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
10:30Vladivostok - CSKA2:5 (0:0, 1:3, 1:2)
10:00Chabarovsk - Ufa1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.01.2020
18:30Riga - Novosibirsk0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:30Omsk - Nižnekamsk3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
17:30D. Moskva - N. Novgorod5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
17:30Petrohrad - Minsk5:0 (4:0, 0:0, 1:0)
10:00Chabarovsk - Ufa4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
27.01.2020
17:30Soči - Jaroslavľ2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
17:30Spartak - Kunlun7:4 (1:2, 1:1, 5:1)
17:00Čerepovec - Víťaz1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
15:00Jekaterinburg - Barys 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
15:00Čeľabinsk - Kazaň2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
26.01.2020
15:00Omsk - Magnitogorsk6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
15:00CSKA - Novosibirsk3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
15:00Jokerit - Nižnekamsk3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
15:00Petrohrad - N. Novgorod4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
25.01.2020
16:00Riga - Vladivostok1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
15:10Minsk - Čerepovec1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
15:00Jokerit - Kunlun4:3 (0:2, 1:1, 3:0)
15:00Spartak - Čeľabinsk4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
15:00Víťaz - Jaroslavľ2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
13:00Jekaterinburg - Kazaň2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
12:30Ufa - Barys5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
24.01.2020
17:00Nižnekamsk - Novosibirsk6:3 (5:1, 1:1, 0:1)
17:00N. Novgorod - Magnitogorsk1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
23.01.2020
17:30Omsk - Soči5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
17:30D. Moskva - Víťaz3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
17:30Jokerit - Vladivostok4:3 PP (1:1, 1:1, 1:1, 1:0)
17:30Petrohrad - Barys 7:4 (1:0, 2:3, 4:1)
17:30Spartak - Čerepovec3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
17:00Kazaň - Ufa3:2 SN (0:0, 2:2, 0:0, 0:0)
17:00Jaroslavľ - CSKA0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
15:00Jekaterinburg - Čeľabinsk4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
22.01.2020
12:30Kunlun - Chabarovsk4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
21.01.2020
18:30Riga - Soči1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
17:30CSKA - Petrohrad3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
17:30D. Moskva - Kazaň0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
17:30Jokerit - Barys1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
17:30Víťaz - Omsk1:2 SN (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
17:10Minsk - Spartak4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
17:00Nižnekamsk - Jekaterinburg1:2 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
17:00N. Novgorod - Jaroslavľ3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
15:00Ufa - Vladivostok2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
13:30Novosibirsk - Čeľabinsk5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
12:30Kunlun - Chabarovsk4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
16.01.2020
17:30CSKA - Soči6:1 (1:0, 0:0, 5:1)
17:30Petrohrad - Jokerit4:1 (0:0, 3:0, 1:1)
17:30Víťaz - Minsk5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
17:00Čerepovec - Spartak1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
17:00Nižnekamsk - Čeľabinsk3:4 SN (1:0, 2:0, 0:3, 0:0)
17:00N. Novgorod - D. Moskva6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
15:00Jekaterinburg - Ufa4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
14:30Barys - Magnitogorsk4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
12:30Kunlun - Kazaň3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
10:30Vladivostok - Omsk1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
10:00Chabarovsk - Novosibirsk1:2 SN (0:1, 1:0, 0:0, 0:0)
15.01.2020
10:30Vladivostok - Omsk2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
14.01.2020
17:30CSKA - Minsk5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
17:30Petrohrad - Riga3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
17:30Víťaz - Jokerit2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
17:00Čerepovec - Jekaterinburg3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
17:00N. Novgorod - Soči2:1 PP (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
15:00Čeľabinsk - Magnitogorsk2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
14:30Barys - Ufa5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
12:30Kunlun - Novosibirsk4:5 SN (1:1, 0:1, 3:2, 0:0)
10:00Chabarovsk - Kazaň2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
13.01.2020
12:30Kunlun - Novosibirsk 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
10:00Chabarovsk - Omsk1:2 SN (0:0, 1:0, 0:1, 0:0)
12.01.2020
15:10Minsk - Spartak1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
15:00CSKA - Jekaterinburg2:3 SN (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Víťaz 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
15:00Petrohrad - D. Moskva2:1 PP (0:1, 0:0, 1:0, 1:0)
13:00Čeľabinsk - Soči2:3 SN (1:1, 1:0, 0:1, 0:0)
12:30Ufa - Riga5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
12:00Barys - Jaroslavľ4:3 PP (2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
08:00Vladivostok - Kazaň5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
11.01.2020
15:00Jokerit - Čerepovec2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
15:00Nižnekamsk - N. Novgorod4:2 (0:0, 3:2, 1:0)
12:30Barys - Omsk0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
10.01.2020
17:30CSKA - Kunlun3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17:30Jokerit - Čerepovec4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30Soči - Spartak2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
17:10Minsk - Víťaz3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
15:00Ufa - D. Moskva3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
13:30Novosibirsk - Jaroslavľ2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
09.01.2020
17:00Kazaň - N. Novgorod1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
15:00Jekaterinburg - Vladivostok5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
15:00Magnitogorsk - Chabarovsk4:3 (1:0, 3:0, 0:3)
08.01.2020
18:30Riga - Čerepovec2:3 SN (0:0, 2:1, 0:1, 0:0)
15:00D. Moskva - CSKA1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
15:00Nižnekamsk - Barys1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
15:00Spartak - Jokerit2:3 PP (2:1, 0:1, 0:0, 0:1)
12:30Ufa - Jaroslavľ1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
07.01.2020
15:10Minsk - Kunlun1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
15:00Kazaň - Magnitogorsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
15:00D. Moskva - Chabarovsk4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
15:00N. Novgorod - Vladivostok1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
15:00Soči - Čeľabinsk0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
15:00Spartak - Petrohrad3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
13:00Jekaterinburg - Novosibirsk3:4 PP (2:2, 0:1, 1:0, 0:1)
06.01.2020
18:30Riga - Jokerit0:7 (0:4, 0:3, 0:0)
15:00Omsk - Barys2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
12:30Ufa - CSKA4:2 (3:1, 0:1, 1:0)
05.01.2020
15:00Kazaň - Čeľabinsk4:3 PP (0:1, 0:2, 3:0, 1:0)
15:00Čerepovec - Chabarovsk2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
15:00Jaroslavľ - Kunlun 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
15:00Spartak - D. Moskva0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
15:00Víťaz - Vladivostok4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
15:00Minsk - Petrohrad1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
13:00Jekaterinburg - Nižnekamsk3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
13:00Magnitogorsk - Novosibirsk3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
04.01.2020
16:00Riga - Barys1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
15:00Soči - CSKA1:7 (0:1, 1:2, 0:4)
03.01.2020
17:30Jokerit - Petrohrad6:0 (0:0, 5:0, 1:0)
15:00Omsk - Vladivostok4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
15:00Čerepovec - Minsk 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
15:00D. Moskva - Kunlun2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
15:00Jaroslavľ - Chabarovsk2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
15:00N. Novgorod - Čeľabinsk1:6 (1:3, 0:0, 0:3)
15:00Spartak - Víťaz2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
13:00Magnitogorsk - Jekaterinburg3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
11:30Novosibirsk - Nižnekamsk1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
30.12.2019
17:30CSKA - Jaroslavľ4:3 PP (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)
17:30Jokerit - Viťaz4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
17:10Minsk - Riga0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Omsk1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
14:30Barys - Kunlun2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
29.12.2019
15:00Čerepovec - Petrohrad3:2 PP (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)
15:00Soči - Spartak1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
13:00Magnitogorsk - D. Moskva5:4 SN (3:1, 0:1, 1:2, 0:0)
12:00Barys - Jekaterinburg4:2 (2:1, 2:1, 0:0)
08:00Vladivostok - Chabarovsk0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
28.12.2019
15:00Kazaň - Jaroslavľ3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
15:00CSKA - Víťaz3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Nižnekamsk - Omsk2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
15:00N. Novgorod - Riga 5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
15:00Soči - Jokerit4:3 PP (1:0, 1:3, 1:0, 1:0)
11:30Novosibirsk - Kunlun3:2 SN (1:0, 1:0, 0:2, 0:0)
27.12.2019
15:00Čeľabinsk - Spartak2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
14:30Barys - D. Moskva 3:4 PP (0:2, 2:0, 1:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - Petrohrad0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
10:00Chabarovsk - Jekaterinburg4:3 SN (0:2, 1:1, 2:0, 0:0)
26.12.2019
17:00Jaroslavľ - Jokerit3:4 PP (0:1, 2:1, 1:1, 0:1)
16:00Riga - Magnitogorsk0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
25.12.2019
17:30Omsk - Čeľabinsk1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
17:30CSKA - D. Moskva0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
17:00Čerepovec - Soči4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Kazaň2:1 SN (1:1, 0:0, 0:0, 0:0)
14:30Barys - Petrohrad 2:6 (2:3, 0:3, 0:0)
13:30Novosibirsk - Spartak0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
12:30Kunlun - Minsk 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
10:30Vladivostok - Jekaterinburg1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
10:00Chabarovsk - N. Novgorod 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
24.12.2019
17:30CSKA - Magnitogorsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
23.12.2019
17:00Čerepovec - Čeľabinsk2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
15:00Ufa - Kazaň4:3 PP (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
12:30Kunlun - Jekaterinburg1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
10:30Vladivostok - N. Novgorod0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
10:00Chabarovsk - Minsk4:3 (0:1, 0:2, 4:0)
22.12.2019
15:00D. Moskva - Soči3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
15:00Petrohrad - Magnitogorsk2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
15:00Spartak - Barys3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
15:00Víťaz - CSKA1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
21.12.2019
15:00Omsk - Ufa2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
15:00Kazaň - Novosibirsk0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
15:00Jokerit - Riga5:3 (3:1, 0:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Čerepovec3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
13:00Čeľabinsk - Nižnekamsk2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
08:00Kunlun - N. Novgorod2:7 (2:1, 0:4, 0:2)
08:00Vladivostok - Minsk5:1 (1:0, 4:0, 0:1)
20.12.2019
17:30Spartak - Soči5:4 PP (0:1, 0:2, 4:1, 1:0)
17:30Víťaz - Barys2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
19.12.2019
17:30Omsk - Novosibirsk3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30D. Moskva - Čerepovec8:1 (1:1, 4:0, 3:0)
17:30Jokerit - Jaroslavľ4:5 SN (2:1, 1:2, 1:1, 0:0)
17:30Petrohrad - CSKA0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:30Víťaz - Riga1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Ufa2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Nižnekamsk4:3 (2:1, 2:2, 0:0)
15:00Čeľabinsk - Chabarovsk 2:3 SN (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)
18.12.2019
17:10Minsk - Soči2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
17:00N. Novgorod - Barys0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
12:30Kunlun - Vladivostok6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
17.12.2019
18:30Riga - CSKA1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
17:30D. Moskva - Jokerit1:2 PP (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)
17:30Petrohrad - Čerepovec4:3 PP (0:2, 0:1, 3:0, 1:0)
17:30Spartak - Víťaz6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
17:10Minsk - Jaroslavľ2:3 PP (0:1, 0:1, 2:0, 0:1)
15:00Jekaterinburg - Chabarovsk3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
15:00Magnitogorsk - Nižnekamsk4:3 SN (1:2, 2:1, 0:0, 0:0)
15:00Ufa - Novosibirsk2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
12:30Kunlun - Vladivostok4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
09.12.2019
17:30Omsk - Barys2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
17:30D. Moskva - Petrohrad2:3 SN (1:0, 0:1, 1:1, 0:0)
17:30Jokerit - Spartak3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
17:30Víťaz - N. Novgorod3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
15:00Magnitogorsk - Riga5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - Novosibirsk1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
10:00Chabarovsk - Kunlun2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
08.12.2019
15:10Minsk - CSKA2:5 (2:2, 0:2, 0:1)
15:00Omsk - Kazaň3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
15:00Čerepovec - Jaroslavľ2:3 SN (2:1, 0:0, 0:1, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Ufa1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
07.12.2019
15:00Soči - Barys 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
13:00Jekaterinburg - Riga5:4 (2:0, 1:0, 2:4)
13:00Magnitogorsk - Čeľabinsk 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
08:00Vladivostok - Kunlun5:4 SN (1:0, 2:2, 1:2, 0:0)
06.12.2019
17:10Minsk - Čerepovec3:4 SN (0:3, 1:0, 2:0, 0:0)
17:00Jaroslavľ - D. Moskva 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
17:00N. Novgorod - Kazaň3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
13:30Novosibirsk - Jokerit3:4 (0:2, 3:1, 0:1)
10:30Vladivostok - Víťaz3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
05.12.2019
17:30Soči - Jekaterinburg2:1 SN (1:0, 0:0, 0:1, 0:0)
17:00Nižnekamsk - Čeľabinsk6:4 (1:1, 3:1, 2:2)
15:00Ufa - Magnitogorsk1:2 SN (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
04.12.2019
18:30Riga - Čerepovec0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:30CSKA - D. Moskva2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Kazaň2:1 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
14:30Barys - Jokerit2:4 (0:0, 0:2, 2:2)
13:30Novosibirsk - Omsk5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
12:30Kunlun - Spartak4:3 PP (2:0, 0:3, 1:0, 1:0)
10:00Chabarovsk - Víťaz2:3 SN (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
03.12.2019
17:30Soči - Minsk4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
17:00Jaroslavľ - Magnitogorsk3:2 SN (0:0, 0:1, 2:1, 0:0)
17:00N. Novgorod - Jekaterinburg2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
15:00Ufa - Čeľabinsk5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
02.12.2019
17:30CSKA - Petrohrad2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
15:00Ufa - Jokerit2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
12:30Kunlun - Víťaz2:1 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
10:30Vladivostok - Spartak0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
10:00Chabarovsk - Omsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
01.12.2019
15:00Kazaň - D. Moskva5:2 (4:1, 1:1, 0:0)
15:00Čerepovec - Novosibirsk4:6 (1:4, 1:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Jekaterinburg0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
15:00Nižnekamsk - Soči4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
12:00Barys - Minsk5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
30.11.2019
16:00Riga - Petrohrad3:5 (1:0, 2:1, 0:4)
13:00Magnitogorsk - Ufa1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
08:00Chabarovsk - Spartak5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
08:00Kunlun - Omsk 3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
29.11.2019
17:30Jokerit - Novosibirsk1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
17:00Kazaň - Soči0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Minsk6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
17:00N. Novgorod - D. Moskva1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
28.11.2019
17:00Čerepovec - Vladivostok1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Barys1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
15:00Magnitogorsk - CSKA1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
15:00Čeľabinsk - Ufa4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
12:30Kunlun - Omsk2:3 SN (1:2, 1:0, 0:0, 0:0)
27.11.2019
17:30Petrohrad - Soči4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
17:30Víťaz - Nižnekamsk2:1 PP (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Novosibirsk2:1 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
26.11.2019
17:30D. Moskva - Jaroslavľ4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30Jokerit - Chabarovsk4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
17:10Minsk - Vladivostok2:3 PP (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
17:00Čerepovec - Riga1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
15:00Jekaterinburg - N. Novgorod3:4 (0:2, 1:2, 2:0)
15:00Magnitogorsk - Barys1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
15:00Čeľabinsk - CSKA2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
25.11.2019
17:30Omsk - Víťaz3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Kunlun4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
17:30Spartak - Nižnekamsk1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
24.11.2019
15:00Jokerit - Jaroslavľ2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
15:00Soči - Riga2:3 PP (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
13:00Jekaterinburg - CSKA2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
13:00Čeľabinsk - N. Novgorod4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
12:30Ufa - Kazaň3:4 SN (0:2, 1:0, 2:1, 0:0)
12:00Barys - Chabarovsk2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
11:30Novosibirsk - Vladivostok1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
23.11.2019
15:00Omsk - Minsk1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
22.11.2019
17:30Jokerit - D. Moskva3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
17:30Petrohrad - Čerepovec5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
17:30Soči - Jaroslavľ2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
17:30Víťaz - Riga 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Kunlun0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
15:00Ufa - Chabarovsk5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
14:30Barys - Kazaň1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
13:30Novosibirsk - N. Novgorod1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
21.11.2019
17:30Omsk - Jekaterinburg1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
17:30Spartak - Minsk7:2 (2:2, 2:0, 3:0)
10:30Vladivostok - Magnitogorsk5:4 (0:1, 2:1, 3:2)
20.11.2019
18:30Riga - D. Moskva3:4 PP (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
17:30Soči - Čerepovec4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
17:30Spartak - Jaroslavľ4:3 SN (1:0, 1:1, 1:2, 0:0)
17:30Víťaz - CSKA2:3 PP (1:2, 0:0, 1:0, 0:1)
15:00Ufa - Kunlun1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
13:30Novosibirsk - Kazaň1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
19.11.2019
17:00N. Novgorod - Minsk
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Góly: 3. Varnakov (Šenfeld, Q. Howden), 42. Rattie (Ch. Genoway, Žafjarov), 59. Q. Howden (Mišarin, Varnakov) – 39. Jevenko (Demkov, Pavlovič), 60. Pulkkinen (Spooner, Jevenko)
15:00Čeľabinsk - Jokerit
2:5 (0:2, 1:3, 1:0)
Góly: 28. Bailen (Sedlák), 59. Hyka (Ščerbak, Karpuchin) – 4. Kontiola (Savinainen), 6. Oksanen (Anttila), 22. Savinainen (Kontiola, Halme), 34. Savinainen (O'Neill, Kontiola), 39. Joensuu
14:30Barys - Jekaterinburg
3:2 pp (0:1, 1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 30. Ševčenko (Akolzin, Metalnikov), 46. Videll, 61. Dietz – 10. Holland (Sexton, Litovčenko), 43. Dawes (Macek, Platt)
10:00Chabarovsk - Magnitogorsk
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Góly: 19. Golubev (T. Zohorna), 25. Rudenkov (Turbin), 40. Jordán (T. Zohorna, Golubev) – 14. N. Kuljomin, 29. N. Kuljomin (Loktionov)
18.11.2019
17:30Omsk - Ufa4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
17:30CSKA - Čerepovec1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
17:00Nižnekamsk - D. Moskva4:6 (1:2, 0:3, 3:1)
17.11.2019
16:00Riga - Soči1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
15:00N. Novgorod - Víťaz6:2 (0:1, 5:1, 1:0)
13:00Čeľabinsk - Jekaterinburg2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
08:00Chabarovsk - Jokerit4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
08:00Kunlun - Magnitogorsk3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
08:00Vladivostok - Petrohrad1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
16.11.2019
15:10D. Moskva - Novosibirsk4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
15:00Jaroslavľ - Ufa5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
15:00Nižnekamsk - Spartak1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
15:00Minsk - Omsk1:2 SN (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
15.11.2019
18:30Riga - Víťaz4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
15:00Magnitogorsk - Soči1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
12:30Kunlun - Petrohrad2:3 PP (0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
10:30Vladivostok - Jokerit3:2 SN (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
14.11.2019
18:30Riga - Spartak3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
17:30CSKA - Ufa2:5 (2:2, 0:0, 0:2)
17:30D. Moskva - Barys3:2 PP (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
17:00Kazaň - Čeľabinsk4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
17:00Čerepovec - Omsk1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Nižnekamsk6:3 (3:0, 3:0, 0:3)
17:00N. Novgorod - Novosibirsk6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
13.11.2019
17:10Minsk - Víťaz4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
15:00Jekaterinburg - Soči5:1 (1:0, 0:1, 4:0)
12:30Kunlun - Jokerit2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
10:00Chabarovsk - Petrohrad1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
12.11.2019
18:30Riga - Ufa1:2 PP (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
17:30CSKA - Spartak 2:3 PP (1:2, 0:0, 1:0, 0:1)
17:30D. Moskva - Nižnekamsk3:6 (0:1, 0:2, 3:3)
17:10Minsk - N. Novgorod6:5 SN (2:0, 2:3, 1:2, 0:0)
17:00Kazaň - Omsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
17:00Čerepovec - Barys1:2 PP (1:0, 0:0, 0:1, 0:1)
17:00Jaroslavľ - Novosibirsk2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
15:00Magnitogorsk - Čeľabinsk5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
04.11.2019
15:00Čerepovec - Kazaň0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
15:00Jaroslavľ - Vladivostok2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
15:00Nižnekamsk - CSKA4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
15:00Víťaz - N. Novgorod3:4 SN (0:0, 1:0, 2:3, 0:0)
03.11.2019
15:00Omsk - D. Moskva4:3 (1:1, 1:0, 2:2)
15:00Petrohrad - Riga4:3 SN (1:0, 2:3, 0:0, 0:0)
15:00Soči - Kunlun2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
13:00Magnitogorsk - Novosibirsk4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
13:00Čeľabinsk - Jekaterinburg3:5 (0:2, 1:3, 2:0)
12:30Ufa - Minsk9:1 (4:0, 3:1, 2:0)
02.11.2019
15:00Jokerit - N. Novgorod3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
15:00Nižnekamsk - Kazaň4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
15:00Petrohrad - Jaroslavľ1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
15:00Spartak - Vladivostok3:4 (1:1, 2:1, 0:2)
15:00Víťaz - Čerepovec2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
12:00Barys - CSKA0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
01.11.2019
17:30Omsk - Chabarovsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
17:30Soči - Riga3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
15:00Magnitogorsk - Minsk3:2 PP (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)
31.10.2019
17:30D. Moskva - Ufa4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
17:30Jokerit - Jaroslavľ1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
17:30Spartak - Čerepovec3:2 SN (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)
17:00N. Novgorod - Kunlun1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
14:30Barys - Jekaterinburg3:4 PP (0:1, 1:1, 2:1, 0:1)
13:30Novosibirsk - CSKA2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
30.10.2019
17:30Víťaz - Petrohrad2:3 SN (1:1, 1:0, 0:1, 0:0)
17:00Kazaň - Vladivostok2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
17:00Nižnekamsk - Chabarovsk4:3 SN (0:2, 1:1, 2:0, 0:0)
15:00Čeľabinsk - Minsk4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
29.10.2019
18:30Riga - Kunlun1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
17:30D. Moskva - Omsk1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
17:30Soči - Ufa3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
17:30Spartak - Jokerit4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
17:00N. Novgorod - Jaroslavľ2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
14:30Barys - Magnitogorsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
13:30Novosibirsk - Jekaterinburg3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
28.10.2019
17:00Kazaň - Chabarovsk3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
17:00Čerepovec - Petrohrad1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
17:00Nižnekamsk - Vladivostok4:3 (0:0, 1:3, 3:0)
27.10.2019
15:10Minsk - Ufa2:3 PP (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)
15:00Omsk - CSKA1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
15:00Spartak - Riga3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
15:00Víťaz - Kunlun2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
11:30Novosibirsk - Magnitogorsk3:2 PP (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)
26.10.2019
16:00Kazaň - Barys3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
16:00Čerepovec - Jokerit1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
16:00Jaroslavľ - Petrohrad4:3 PP (1:2, 1:0, 1:1, 1:0)
14:00Čeľabinsk - Chabarovsk1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
25.10.2019
18:30Omsk - Kunlun0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
18:10Minsk - Riga1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Magnitogorsk0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
11:30Vladivostok - Soči1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
24.10.2019
18:30CSKA - Jokerit0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
18:00Čerepovec - Nižnekamsk1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
18:00Jaroslavľ - Barys3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
18:00N. Novgorod - Spartak1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
16:00Ufa - Víťaz2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
23.10.2019
18:30Riga - Čeľabinsk2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Kazaň1:0 SN (0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11:30Vladivostok - D. Moskva1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
11:00Chabarovsk - Soči2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
22.10.2019
18:30Petrohrad - Nižnekamsk2:3 SN (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)
18:10Minsk - Barys1:2 SN (0:0, 1:1, 0:0, 0:0)
17:30Jokerit - Spartak2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
16:00Ufa - Omsk1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
14:30Novosibirsk - Víťaz 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
21.10.2019
18:30CSKA - N. Novgorod5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
18:00Jaroslavľ - Čeľabinsk1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Kazaň1:6 (0:2, 1:1, 0:3)
13:30Kunlun - Soči3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
11:00Chabarovsk - D. Moskva1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
20.10.2019
16:00Riga - Nižnekamsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
16:00Petrohrad - Spartak2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
14:00Magnitogorsk - Omsk3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
13:00Barys - Víťaz3:2 PP (1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
19.10.2019
16:00CSKA - Čeľabinsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Jokerit - N. Novgorod3:4 PP (2:1, 1:0, 0:2, 0:1)
13:30Ufa - Kazaň3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
09:00Kunlun - D. Moskva1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
09:00Vladivostok - Čerepovec5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
18.10.2019
18:30Soči - Novosibirsk1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Omsk1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
17.10.2019
18:30Víťaz - Čeľabinsk3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
18:10Minsk - N. Novgorod0:6 (0:3, 0:1, 0:2)
18:00Kazaň - Jokerit4:3 PP (2:0, 1:2, 0:1, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Petrohrad2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
11:30Vladivostok - Jaroslavľ3:4 SN (1:0, 2:2, 0:1, 0:0)
11:00Chabarovsk - Čerepovec1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
16.10.2019
18:30D. Moskva - CSKA1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
18:30Soči - Magnitogorsk3:4 PP (1:2, 1:1, 1:0, 0:1)
18:30Spartak - Novosibirsk 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
15:30Barys - Riga3:4 PP (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)
15.10.2019
18:30Omsk - Petrohrad3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
18:30Víťaz - Ufa1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
13:30Kunlun - Čerepovec1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
11:00Chabarovsk - Jaroslavľ2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
14.10.2019
18:30D. Moskva - Magnitogorsk6:3 (1:2, 2:0, 3:1)
18:00Kazaň - Jekaterinburg3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Novosibirsk2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
16:00Čeľabinsk - Riga3:4 (0:1, 1:3, 2:0)
15:30Barys - Vladivostok0:1 pp (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
13.10.2019
16:00N. Novgorod - Petrohrad1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
16:00Soči - CSKA0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
16:00Víťaz - Minsk3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
15:00Jokerit - Ufa3:2 sn (0:1, 2:1, 0:0, 0:0)
09:00Kunlun - Jaroslavľ3:6 (0:1, 2:4, 1:1)
12.10.2019
16:00Omsk - Riga4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
16:00Čerepovec - Magnitogorsk1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
16:00D. Moskva - Jekaterinburg6:3 (0:2, 2:0, 4:1)
16:00Spartak - Chabarovsk1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
14:00Čeľabinsk - Vladivostok2:3 sn (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)
11.10.2019
18:00Kazaň - CSKA2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
18:00N. Novgorod - Ufa1:2 SN (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
17:30Jokerit - Minsk3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
14:30Novosibirsk - Barys0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
10.10.2019
18:30Omsk - Chabarovsk1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
18:30Petrohrad - Jekaterinburg2:1 PP (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
18:00Jaroslavľ - Soči1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Vladivostok 3:4 PP (1:2, 2:0, 0:1, 0:1)
13:30Kunlun - Nižnekamsk2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
09.10.2019
18:30Riga - Minsk3:2 (3:1, 0:0, 0:1)
18:00Čerepovec - Spartak3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
18:00N. Novgorod - Víťaz4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
16:00Ufa - Barys1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
16:00Čeľabinsk - D. Moskva3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
13:30Kunlun - Nižnekamsk2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
08.10.2019
18:30CSKA - Chabarovsk 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
18:00Jaroslavľ - Kazaň 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
17:30Jokerit - Soči 3:2 pp (0:1, 0:1, 2:0, 1:0)
07.10.2019
18:30Riga - Víťaz1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
18:30Petrohrad - Spartak2:3 PP (0:2, 1:0, 1:0, 0:1)
16:00Jekaterinburg - Čeľabinsk3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
16:00Ufa - Magnitogorsk0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
14:30Novosibirsk - D. Moskva1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
11:30Vladivostok - Nižnekamsk2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
06.10.2019
16:10Minsk - Kazaň2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
16:00Jaroslavľ - Omsk2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
16:00Soči - Chabarovsk1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
13:00Barys - Čerepovec5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
05.10.2019
16:00CSKA - Riga6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
16:00Petrohrad - Čeľabinsk1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
16:00Víťaz - Spartak1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
14:00Jekaterinburg - D. Moskva1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
14:00Magnitogorsk - N. Novgorod2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
12:30Novosibirsk - Nižnekamsk4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
09:00Vladivostok - Kunlun2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
04.10.2019
18:30Soči - Omsk4:3 PP (0:2, 0:1, 3:0, 1:0)
16:00Ufa - Čerepovec3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
03.10.2019
18:30CSKA - Víťaz1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
18:10Minsk - Čeľabinsk5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
16:00Magnitogorsk - Jaroslavľ5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
15:30Barys - N. Novgorod2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
11:00Chabarovsk - Kunlun3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
02.10.2019
18:30Riga - Omsk0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
18:30D. Moskva - Čerepovec1:2 sn (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
18:00Kazaň - Petrohrad2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
18:00Nižnekamsk - Jokerit1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
11:30Vladivostok - Novosibirsk1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
01.10.2019
18:30Spartak - CSKA
3:9 (1:2, 1:4, 1:3)
Góly: 8. D. Višnevskij (Rylov, Nikoncev), 22. Gončarov (Nikoncev, Stoljarov), 41. Karsums (R. Hanzl) – 9. Vey (Mamin, Sekáč), 14. Kalinin, 30. Okulov, 35. Grigorenko (A. Romanov, Svetlakov), 39. Sekáč (Nesterov, Vey), 40. Grigorenko (Svetlakov), 44. Kaprizov (Grigorenko), 46. Kaprizov (Sekáč), 53. Kaprizov (Grigorenko, A. Romanov)
18:10Minsk - Soči
2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1, 1:0)
Góly: 22. Pulkkinen (Shore), 62. Demkov (Paré) – 46. Šmeljov (R. Rosén, Bertilsson)
16:00Jekaterinburg - Jaroslavľ
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Góly: 6. I. Višnevskij (Kučerjavenko), 19. Sexton (Holland), 46. Dawes (Macek, Dacjuk), 58. Alexej Vasilevskij (Belousov, Holland) – 35. Kovalenko (Kronwall, Apalkov)
16:00Ufa - N. Novgorod
5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
Góly: 4. Omark (Larsen, Manninen), 26. Hartikainen (Larsen, Omark), 36. Larsen (Omark), 38. Larsen (Omark), 59. Alalykin (Chochrjakov, Muchamadullin) – 18. Varfolomejev
30.09.2019
18:30Omsk - Magnitogorsk3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
18:30Riga - Petrohrad0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
18:30D. Moskva - Jokerit1:2 PP (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
18:00Kazaň - Nižnekamsk3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
15:30Barys - Kunlun2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
11:30Vladivostok - NovosibirskSN (0:1, 0:1, 2:0, 0:0)
29.09.2019
16:30N. Novgorod - Soči4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
14:00Čeľabinsk - Jaroslavľ2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
28.09.2019
16:00Omsk - Spartak3:4 sn (0:1, 2:0, 1:2, 0:0)
16:00Kazaň - Kunlun5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
16:00Čerepovec - Ufa4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
16:00Nižnekamsk - Minsk5:4 sn (2:1, 2:2, 0:1, 0:0)
16:00Petrohrad - D. Moskva4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
16:00Víťaz - Magnitogorsk3:2 sn (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
15:00Jokerit - Jekaterinburg4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
09:00Chabarovsk - Novosibirsk3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
27.09.2019
18:30N. Novgorod - CSKA0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
16:00Čeľabinsk - Barys1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
26.09.2019
18:30Petrohrad - Ufa4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
18:30Soči - D. Moskva3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
18:30Spartak - Jekaterinburg1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
18:00Čerepovec - Minsk3:2 sn (0:0, 2:2, 0:0, 0:0)
18:00Nižnekamsk - Kunlun3:4 sn (1:1, 0:0, 2:2, 0:0)
11:00Chabarovsk - Vladivostok1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
25.09.2019
18:30Jaroslavľ - Riga4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
17:30Jokerit - CSKA1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
16:00Magnitogorsk - Barys1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
16:00Čeľabinsk - Kazaň0:6 (0:4, 0:2, 0:0)
24.09.2019
18:30Spartak - Ufa2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
18:30Víťaz - Jekaterinburg1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
18:00N. Novgorod - Minsk4:3 pp (1:1, 2:0, 0:2, 1:0)
11:00Chabarovsk - Vladivostok3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
23.09.2019
18:30Jaroslavľ - Jokerit1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
18:30Petrohrad - CSKA2:3 sn (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
18:00Čerepovec - Riga6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
16:00Čeľabinsk - Nižnekamsk1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
14:30Novosibirsk - Kazaň4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
22.09.2019
16:00Omsk - Kunlun5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
16:00Petrohrad - Víťaz2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
21.09.2019
16:30D. Moskva - Riga4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
16:10Minsk - Jokerit5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
16:00Čerepovec - N. Novgorod2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
16:00Soči - Vladivostok1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
14:00Jekaterinburg - Spartak2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
14:00Magnitogorsk - Kazaň1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
13:30Ufa - Nižnekamsk2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
20.09.2019
18:00Jaroslavľ - Víťaz2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
15:30Barys - Čeľabinsk2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
14:30Novosibirsk - Chabarovsk2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
19.09.2019
18:30Kazaň - Nižnekamsk4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
18:30CSKA - Vladivostok4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Petrohrad0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
18:30Soči - N. Novgorod5:4 (1:0, 3:1, 1:3)
16:00Jekaterinburg - Kunlun5:4 pp (1:2, 3:1, 0:1, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Spartak4:3 (3:0, 1:1, 0:2)
16:00Ufa - Omsk2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
18.09.2019
18:30Riga - Jaroslavľ2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
18:30Víťaz - Čerepovec4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
18:10Minsk - Chabarovsk1:0 PP (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)
14:30Novosibirsk - Čeľabinsk1:2 PP (1:0, 0:1, 0:0, 0:1)
17.09.2019
18:30D. Moskva - Vladivostok4:2 (0:1, 1:1, 3:0)
18:30Soči - Petrohrad0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
18:00N. Novgorod - Nižnekamsk3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
16:00Jekaterinburg - Omsk3:2 pp (1:1, 1:0, 0:1, 1:0)
16:00Ufa - Kunlun3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
15:30Barys - Spartak3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
16.09.2019
18:30CSKA - Jaroslavľ5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
18:30Riga - Chabarovsk4:3 pp (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
18:00Kazaň - Čerepovec4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
15.09.2019
16:10Minsk - Magnitogorsk3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
16:00N. Novgorod - Omsk3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
16:00Petrohrad - Jokerit3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
09:00Kunlun - Čeľabinsk2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
14.09.2019
16:00Čerepovec - D. Moskva3:2 sn (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
16:00Nižnekamsk - Jekaterinburg3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
16:00Spartak - Soči0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
16:00Víťaz - Novosibirsk3:2 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
13:30Ufa - Chabarovsk3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
09:00Kunlun - Čeľabinsk1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
13.09.2019
18:30Petrohrad - CSKA0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
18:00Kazaň - Magnitogorsk2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
18:00N. Novgorod - Jokerit6:5 pp (0:2, 2:2, 3:1, 1:0)
11:30Vladivostok - Barys3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
12.09.2019
18:30Jaroslavľ - D. Moskva5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
18:30Spartak - Riga5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
18:30Víťaz - Soči3:2 sn (1:0, 0:0, 1:2, 0:0)
18:10Minsk - Novosibirsk2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
16:00Ufa - Jekaterinburg0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
11.09.2019
18:00Čerepovec - Jokerit1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
18:00Nižnekamsk - Magnitogorsk3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
18:00N. Novgorod - CSKA2:1 PP (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
11:30Vladivostok - Čeľabinsk1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
11:00Chabarovsk - Barys1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
10.09.2019
18:30Petrohrad - Novosibirsk4:2 (0:0, 3:0, 1:2)
18:30Spartak - Omsk2:3 pp (0:0, 1:2, 1:0, 0:1)
18:00Jaroslavľ - Soči2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
11:30Vladivostok - Čeľabinsk2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
09.09.2019
18:30Čerepovec - CSKA0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
18:30Víťaz - D. Moskva4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
18:00Nižnekamsk - Riga4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
16:00Jekaterinburg - Magnitogorsk3:2 SN (1:1, 1:1, 0:0, 0:0)
13:30Kunlun - Barys2:3 (0:0, 2:2, 0:1)
08.09.2019
16:00Omsk - N. Novgorod4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
16:00Spartak - Minsk4:5 (3:2, 1:2, 0:1)
09:00Chabarovsk - Čeľabinsk1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
09:00Kunlun - Barys1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
07.09.2019
16:00Soči - Kazaň3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
15:00Jokerit - Riga7:2 (2:0, 4:2, 1:0)
12:30Novosibirsk - Ufa1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
09:00Chabarovsk - Čeľabinsk1:2 pp (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
06.09.2019
18:30Omsk - Čerepovec1:5 (1:0, 0:3, 0:2)
18:30CSKA - Nižnekamsk3:2 pp (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Spartak3:2 pp (1:1, 0:0, 1:1, 1:0)
18:30Soči - Minsk5:4 (1:1, 2:2, 2:1)
18:00Jaroslavľ - N. Novgorod3:4 (1:0, 1:4, 1:0)
16:00Jekaterinburg - Petrohrad5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
16:00Magnitogorsk - Víťaz0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
05.09.2019
18:00Jokerit - Kazaň2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
15:30Barys - Chabarovsk3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
14:30Novosibirsk - Vladivostok5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
04.09.2019
18:30Riga - N. Novgorod3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
18:30D. Moskva - Minsk3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
18:30Soči - Nižnekamsk3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
18:00Jaroslavľ - Spartak2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
16:00Jekaterinburg - Víťaz3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
16:00Magnitogorsk - Čerepovec4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
16:00Čeľabinsk - Petrohrad3:4 pp (0:1, 3:2, 0:0, 0:1)
13:30Kunlun - Ufa0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
03.09.2019
18:30CSKA - Kazaň3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
17:30Jokerit - Omsk1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
15:30Barys - Vladivostok1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
14:30Novosibirsk - Chabarovsk2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
13:00Kunlun - Ufa4:3 sn (1:0, 2:1, 0:2, 0:0)
02.09.2019
18:30Riga - Spartak2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)
18:30D. Moskva - N. Novgorod3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
18:10Minsk - Nižnekamsk2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
16:00Jekaterinburg - Čerepovec3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)
16:00Magnitogorsk - Petrohrad1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
16:00Čeľabinsk - Víťaz2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
01.09.2019
14:30CSKA - Omsk1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist