Vyhľadávanie
Slováci v KHL

Šatan je šikovný útočník, povedal Garipov

16. októbra 2012

Hoci ma 37 rokov, stále rozdáva hokejovĂş radosĹĄ a v tejto sezĂłne ukazuje, Ĺľe ešte nepatrĂ­ do starĂ©ho Ĺľeleza. ReÄŤ je o Miroslavovi Ĺ atanovi, ktorĂ˝ v pondelok rozhodol o vĂ˝hre Slovana 3:2 nad KazaĹ?ou, keÄŹ v nájazdoch dvakrát uspel proti brankárovi Emilovi Garipovovi.

A práve brankár číslo dva v tíme Ak Bars po zápase pochválil niekoľkonásobného slovenského reprezentanta, ktorý mu v nájazdoch nedal šancu. Pritom sa jednalo o nájazdy, ktoré neboli len efektívne, ale aj efektné.

„Jednoducho len dobre vystrelil a trafil to tam. Šikovný bol hlavne ten jeho prvý nájazd, pri ktorom ma prekonal svojou zručnosťou. Vo všeobecnosti treba povedať, že je to šikovný krídelník. Ukázal to svojou hrou i úspechmi v minulosti,“ povedal Garipov pre Sport-Express.

Video zo zápasu:
VIDEO: Highlighty z pondelkových zápasov



Zdieľaj na FB Zdieľať na Facebooku
Dôležité termíny
Majstrovstvá sveta juniorov
26. decembra 2024 - 5. januára 2025

Vstupný draft NHL
jún 2025

CHL/USA Prospects Challenge
26. a 27. november 2024
SlovakKHL.sk je portál, ktorý od roku 2010 poskytoval spravodajstvo z KHL zamerané predovšetkým na slovenských hráčov. Od februára 2022 pokrýva mladé slovenské nádeje v popredných zámorských ligách.

© 2010 - 2025 SlovakKHL.sk

Facebook
SlovakKHL.sk
TOPlist