Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 20 13 0 2 0 2 3 61-39 32
2 SKA Petrohrad 20 11 0 0 2 1 6 59-52 25
3 Lokomotiv Jaroslavľ 18 9 2 2 1 0 4 51-30 27
4 Jokerit 15 9 1 0 0 1 4 54-33 21
5 Dinamo Minsk 18 6 2 2 1 0 7 49-51 21
6 Dynamo M 17 8 1 0 1 1 6 49-42 20
7 Severstaľ Čerepovec 17 6 2 1 1 0 7 36-47 19
8 Spartak Moskva 18 6 0 1 1 3 7 43-53 18
9 Viťaz Podolsk 18 5 1 2 1 0 9 54-56 17
10 Soči 18 4 1 0 2 0 11 34-58 12
11 Dinamo Riga 13 1 0 1 2 1 8 24-39 7

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Ak Bars Kazaň 21 8 2 3 1 3 4 58-49 30
2 Avangard Omsk 19 11 1 0 3 1 3 58-37 28
3 Avtomobilist Jekaterinburg 20 11 1 1 2 1 4 71-52 29
4 Metallurg Magnitogorsk 19 10 0 3 0 0 6 59-44 26
5 Salavat Julajev Ufa 21 9 0 3 0 1 8 64-61 25
6 Traktor Čeľabinsk 19 10 0 1 1 1 6 51-37 24
7 Torpedo 18 4 1 2 1 2 8 47-54 17
8 Amur Chabarovsk 21 5 1 1 2 0 12 46-69 16
9 Barys Astana 14 2 3 1 1 3 4 35-39 16
10 Sibir Novosibirsk 20 5 1 0 3 0 11 54-65 15
11 Neftechimik Nižnekamsk 17 4 1 1 0 0 11 37-65 12
12 Kunlun Red Star 17 4 0 0 1 0 12 39-61 9
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Najbližšie zápasy
⇓   23.10.2020   ⇓
11:00 Amur - Čeľabinsk
2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Góly: 11. Rasskazov (Ignatovič, Korjagin), 11. V. Vasiljev (V. Butuzov, Golubev) – 8. Ogurcov, 25. Kravcov, 49. Isajev (Berglund), 59. Hyka (Sedlák)
15:30 Barys - Kazaň
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 22. Michajlis (Lilja) – 29. K. Petrov, 43. Judin (Safonov, Bogatov), 57. V. Tichonov (Burmistrov, Azevedo)
18:00 Čerepov. - Magnitka
4:5 (0:0, 3:1, 1:4)
Góly: 26. Jo. Nättinen (Liška), 31. Geraskin (Kapustin, Kudako), 36. Čižikov, 48. Čižikov (Liška) – 21. N. Chlystov (A. Nestrašil, Beck), 45. Mozjakin (Košelev), 49. Pesonen (J. Jakovlev, Zemčonok), 55. Pesonen (J. Platonov), 58. Beck (Jurov, N. Chlystov)
18:30 CSKA - Minsk
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Góly: 7. Andronov (P. Karnauchov, Naumenkov), 32. Naumenkov (Slepyšev, Goldobin), 36. Šalunov (Okulov, Rykov), 45. Goldobin (Slepyšev), 60. M. Kempe (Andronov) – 36. Šarangovič
18:30 Víťaz - Soči
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Góly: 26. Danforth (I. Ježov), 34. Danforth (Hultström, Tedenby) – 24. Točickij (J. Alexandrov, Šmeljov), 31. Kolgotin (Rundblad, N. Kvartalnov), 46. Kolgotin (Šmeljov, Rundblad), 53. Rundblad (Točickij), 60. Šmeljov

24.10.2020
16:00 Omsk - Jekaterin.
6:3 (2:1, 1:0, 3:3)
Góly: 2. Chochlačov (Činachov), 11. Boucher (Bereglazov, Zernov), 33. Chochlačov (Činachov, Knight), 54. Tolčinskij (Sekáč), 55. Jakupov (Boucher, Zernov), 58. Tolčinskij (Kaski, Činachov) – 5. Bočarov (Sexton, Holland), 42. Makejev (Macek), 59. Belousov (Ch. Genoway)
16:00 D. Moskva - Riga
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Nižnekamsk - Jarosl.
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
Góly: 4. L. Hudáček (Volgin) – 12. Lander (Kraskovskij, Ohtamaa), 16. A. Petersson (M. Osipov, Ivanov), 38. Lander (Kraskovskij), 41. A. Marčenko (Tkačjov, Pääjärvi), 46. Kovalenko (Kudrjavcev, Rafikov)

25.10.2020
08:00 Amur - Čeľabinsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Kunlun - CSKA
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Spartak - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:10 Minsk - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Slováci v sezóne 2020/21
ikona Martin Bakoš
Spartak Moskva
ikona Michal Čajkovský
Dynamo Moskva
ikona Július Hudáček
Spartak Moskva
ikona Libor Hudáček
Neftechimik Nižnekamsk
ikona Adam Liška
Severstaľ Čerepovec

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist