Správy

Liška bol druhýkrát v sezóne dvojbodový. Jeho tím neudržal vedenie

24. októbra 2020

V piatok sa v Kontinentálnej hokejovej lige predstavil aj slovenský útočník Adam Liška, ktorý sa zapísal do bodovania, no z výhry radosť mať nemohol.

Čerepovec prehral s Magnitogorskom 4:5 napriek tomu, že po dvoch tretinách viedol 3:1. Liška si pripísal dve prihrávky, ktorými ukončil trojzápasovú suchoty. V akcii odohral 19 minút a 58 sekúnd, počas ktorých si pripísal aj dve strely a dva bloky.

Dvadsaťjedenročný bratislavský rodák zažil svoj druhý dvojbodový zápas v sezóne, v ktorej si pripísal doteraz dva góly a tri asistencie v 16 stretnutiach. Vlani zaznamenal 11 bodov (8+3) v 51 dueloch.

Výsledky - 23.10.2020:

CSKA - Minsk 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Góly: 7. Andronov (P. Karnauchov, Naumenkov), 32. Naumenkov (Slepyšev, Goldobin), 36. Šalunov (Okulov, Rykov), 45. Goldobin (Slepyšev), 60. M. Kempe (Andronov) – 36. Šarangovič

Víťaz - Soči 2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Góly: 26. Danforth (I. Ježov), 34. Danforth (Hultström, Tedenby) – 24. Točickij (J. Alexandrov, Šmeljov), 31. Kolgotin (Rundblad, N. Kvartalnov), 46. Kolgotin (Šmeljov, Rundblad), 53. Rundblad (Točickij), 60. Šmeljov

Čerepovec - Magnitogorsk 4:5 (0:0, 3:1, 1:4)
Góly: 26. Jo. Nättinen (Liška), 31. Geraskin (Kapustin, Kudako), 36. Čižikov, 48. Čižikov (Liška) – 21. N. Chlystov (A. Nestrašil, Beck), 45. Mozjakin (Košelev), 49. Pesonen (J. Jakovlev, Zemčonok), 55. Pesonen (J. Platonov), 58. Beck (Jurov, N. Chlystov)

Barys - Kaza? 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 22. Michajlis (Lilja) – 29. K. Petrov, 43. Judin (Safonov, Bogatov), 57. V. Tichonov (Burmistrov, Azevedo)

Chabarovsk - Čeľabinsk 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)
Góly: 11. Rasskazov (Ignatovič, Korjagin), 11. V. Vasiljev (V. Butuzov, Golubev) – 8. Ogurcov, 25. Kravcov, 49. Isajev (Berglund), 59. Hyka (Sedlák)