Sumáre

CSKA vedie nad Petrohradom 1:0, Radulov získal tri body

Autor: Marek Kantorík  /   26. marca 2015

V KHL sa vo štvrtok začalo konferenčné finále. V úvodnom zápase vyhralo CSKA nad Petrohradom 3:0. Radulov zaznamenal tri body, vrátane víťazného gólu.

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:0 (stav série: 1-0)

Alexander Radulov opäť ukázal, že je dôležitým hráčom CSKA Moskva. Najproduktívnejší hráč základnej časti zaznamenal tri body (víťazný gól a dve asistencie) a moskovský tím doviedol k výhre 3:0 nad Petrohradom. Radulov otvoril skóre v siedmej minúte, keď v páde prekonal Koskinena. Druhý presný zásah CSKA pridal v úvode druhej časti Ľubimov, tretí zaznamenal v tretej tretine Muršak. Brankár Galimov podal skvelý výkon, keď chytil všetkých 25 striel. Hosťujúci gólman urobil 22 zákrokov. Druhý duel série sa odohrá v sobotu v Moskve.

Finále Východnej konferencie odštartuje v piatok zápasom Kazane so Sibirom (17:30 h).