Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 7 4 1 0 0 1 1 20-11 11
2 SKA Petrohrad 6 3 1 0 0 0 2 16-16 8
3 Viťaz Podolsk 6 3 0 2 0 0 1 18-10 10
4 Torpedo 7 2 2 0 0 0 3 19-19 8
5 HC Soči 6 3 0 0 1 0 2 15-17 7
6 Dynamo Msk 6 2 1 0 1 0 2 14-18 7
7 Spartak Moskva 7 2 0 0 0 3 2 19-17 7
8 Dinamo Riga 6 1 2 0 0 0 3 12-20 6
9 Jokerit 6 2 0 0 0 1 3 21-20 5
10 Severstaľ Čerepovec 7 1 0 1 0 1 4 16-22 5
11 Dinamo Minsk 6 2 0 0 0 0 4 18-21 4
12 Lokomotiv Jaroslavľ 5 2 0 0 0 0 3 14-17 4

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Avtomobilist Jekaterinburg 6 4 1 1 0 0 0 21-11 12
2 Avangard Omsk 6 3 1 0 0 0 2 14-14 8
3 Traktor Čeľabinsk 8 3 1 0 0 1 3 16-16 9
4 Ak Bars Kazaň 5 4 0 0 0 0 1 19-12 8
5 Neftechimik Nižnekamsk 6 3 0 0 0 1 2 18-13 7
6 Salavat Julajev Ufa 5 3 0 0 1 0 1 11-9 7
7 Sibir Novosibirsk 6 3 0 0 1 0 2 15-14 7
8 Admiral Vladivostok 5 3 0 0 0 0 2 10-10 6
9 Barys Astana 6 3 0 0 0 0 3 10-12 6
10 Kunlun Red Star 6 2 0 1 0 0 3 10-11 6
11 Metallurg Magnitogorsk 7 1 0 0 1 0 5 10-18 3
12 Amur Chabarovsk 7 0 0 0 0 2 5 11-19 2
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Aktuálne zápasy
⇓   16.09.2019   ⇓
18:00 Kazaň - Traktor
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Góly: 18. Ožiganov (Frattin), 23. Galimov (Jarullin, K. Petrov), 31. Cormier (Azevedo, Wikstrand), 49. Galijev (Tkačov) – 5. Liška (Monachov), 47. Vovčenko (Kodola, Chochlov), 57. Kudako (Geraskin, Vovčenko)
18:30 CSKA - Jaroslavľ
5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Góly: 2. Kaprizov (Grigorenko), 18. Kalinin (Mamin), 19. Kaprizov (Dahlbeck, M. Robinson), 51. Grigorenko (Vey, Kaprizov), 59. Kaprizov (Grigorenko, Kiselevič) – 14. S. Da Costa (M. Osipov, Lander), 35. Nakládal (Denisenko, J. Averin)
18:30 Riga - Amur
4:3 pp (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
Góly: 23. McMillan (Ashton), 34. Ullström, 56. M. Redlihs (Marshall, Balinskis), 63. Balinskis (Darzinš, M. Redlihs) – 36. Železkov (Turbin), 46. Gorškov (Kapiturov, Vitásek), 51. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin)

17.09.2019
15:30 Barys - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Jekaterin. - Omsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Ufa - Kunlun
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:00 Novgorod - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 D. Moskva - Admiral
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Soči - SKA Petr.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

18.09.2019
14:30 Novosibirsk - Čeľabi.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:10 Minsk - Amur
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Riga - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
18:30 Víťaz - Traktor
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist