Tabuľky

Západná konferencia

Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 CSKA Moskva 27 16 1 2 0 2 6 83-44 40
2 SKA Petrohrad 30 10 4 3 2 2 9 72-61 38
3 Dynamo Msk 28 14 2 0 2 1 9 77-65 35
4 Viťaz Podolsk 27 11 1 3 3 2 7 63-57 35
5 Spartak Moskva 29 10 2 3 1 3 10 75-73 34
6 Torpedo 29 9 4 2 2 0 12 81-78 32
7 Lokomotiv Jaroslavľ 28 12 2 1 0 0 13 73-70 30
8 Jokerit 26 9 3 1 1 3 9 68-71 30
9 HC Soči 27 8 1 0 1 4 13 52-68 23
10 Dinamo Minsk 27 5 2 1 4 3 12 65-89 23
11 Dinamo Riga 28 7 3 0 1 1 16 51-86 22
12 Severstaľ Čerepovec 28 4 1 3 2 4 14 53-76 22

Východná konferencia

Tím Z V OTV SOV SOP PP P G Body
1 Ak Bars Kazaň 27 20 1 0 1 0 5 86-45 43
2 Avangard Omsk 28 14 1 2 2 2 7 71-57 38
3 Salavat Julajev Ufa 28 12 3 1 3 0 9 69-60 35
4 Metallurg Magnitogorsk 28 11 2 1 3 2 9 66-61 33
5 Barys Astana 26 11 2 1 0 5 7 53-49 33
6 Neftechimik Nižnekamsk 30 10 2 3 1 2 12 73-74 33
7 Sibir Novosibirsk 26 13 1 0 2 2 8 55-54 32
8 Admiral Vladivostok 27 9 3 3 1 1 10 60-62 32
9 Avtomobilist Jekaterinburg 25 8 4 1 0 2 10 62-65 28
10 Kunlun Red Star 27 9 1 2 0 3 12 58-65 27
11 Amur Chabarovsk 27 9 0 1 1 3 13 46-57 24
12 Traktor Čeľabinsk 29 8 2 0 1 1 17 49-74 22
Vysvetlivky: Z - zápasy, V - víťazstva, OTV - víťazstvá po predĺžení, SOV - víťazstvá po nájazdoch, PP - prehry po predĺžení, SOP - prehry po nájazdoch, L - prehry, G - góly, Body - body
Aktuálne zápasy
⇓   16.11.2019   ⇓
15:00 Jaroslavľ - Ufa
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Góly: 11. Sannikov (Kudrjavcev), 16. Kovalenko (M. Osipov, Alexejev), 28. Lander (Pääjärvi), 46. Pääjärvi (Sidorov, Lander), 52. Lander (J. Averin) – 25. Hartikainen (Omark, Burmistrov)
15:00 Nižnekamsk - Spartak
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
Góly: 49. Šaripzjanov (Šiksatdarov, Padakin) – 11. Fjodorov (D. Višnevskij), 24. A. Galimov (Hersley, Fjodorov), 35. Juňkov (Kotljarevskij), 54. Fjodorov (Hersley, A. Galimov)
15:00 Minsk - Omsk
1:2 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0)
Góly: 52. Spooner – 60. Andrighetto (Vojnov, Šumakov), roz.SN: Širokov
15:10 D. Moskva - Novosibi.
4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
Góly: 8. Bojkov (Jefremov, Alexejev), 15. Tarasov (Jaškin, Hietanen), 43. A. Petersson (Indrašis, Igumnov), 60. Tarasov (Jaškin) – 46. Jokipakka (J. Peltola, Loginov), 56. Chabarov (J. Peltola, Jermakov)

17.11.2019
08:00 Amur - Jokerit
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Góly: 33. Rudenkov (Turbin), 51. H. Zohorna (T. Zohorna), 52. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin), 53. T. Zohorna (Vitásek) – 16. Joensuu (Norman)
08:00 Kunlun - Magnitka
1:1 (0:0, -:-, -:-)
Góly: 23. Cracknell (Sproul)
08:00 Admiral - SKA Petr.
1:2 pp (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Góly: 28. Almqvist (Bakoš, Lalonde) – 36. Karpov (Koskiranta, Kuzmenko), 64. S. Plotnikov (Karpov, Chafizullin)
13:00 Čeľabinsk - Jekate.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Novgorod - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
16:00 Riga - Soči
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

18.11.2019
17:00 Nižnekamsk - D. Moskv.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Omsk - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Čerepov.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
Najnovšie články

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist