Článok

Čajkovský bodoval, Bondra zažil premiéru

SlovakKHL.sk | 15.09.2019
V sobotu sa v KHL odohralo šesť zápasov a v akcii sme videli aj troch slovenských hráčov, jedného z nich premiérovo.

Útočník Dávid Bondra odohral svoj prvý zápas v Kontinentálnej hokejovej lige v drese Kunlunu. Ten podľahol Čeľabinsku tesne 1:2. Bondra odohral 12 minút a 12 sekúnd so ziskom jedného mínusového bodu a jednej strely.

Ako jediný zo Slovákov bodoval obranca Michal Čajkovský, ktorý počas 18 minút a 10 sekúnd v akcii zaznamenal asistenciu, mínusový bod a štyri strely. Z výhry nad jeho Dynamom Moskva sa tešil Čerepovec, o ktorého triumfe 3:2 rozhodol nájazd Trubačova. Adam Liška odohral pri triumfe 14 a pol minúty s jedným streleckým pokusom.

Výsledky - 14.09.2019:

Víťaz - Novosibirsk 3:2 SN (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
Góly: 29. A. Ševčenko (Jeřábek), 49. Šinkevič (Grebenščikov, V. Lajunen), roz.SN: P. Černov – 10. Sajustov (Loginov, Milovzorov), 36. Jermakov (J. Peltola)

Spartak - Soči 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Góly: 27. Altybarmakjan (Lugin, Točickij)

Nižnekamsk - Jekaterinburg 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Góly: 4. Bikmullin (Šaripzjanov, Grošev), 29. Bikmullin (S. Zacharčuk), 31. Bikmullin (An. Sergejev, Chafizov) – 7. Obidin (Kučerjavenko, Mozer), 20. Dawes (Macek), 35. Platt (Holland, Sexton), 45. Mozer (Kučerjavenko, Obidin), 56. Dawes

Čerepovec - D. Moskva 3:2 SN (2:0, 0:2, 0:0, 0:0)
Góly: 7. Vovčenko (Trubačjov, Kudako), 18. Vovčenko (Geraskin), roz.SN: Trubačjov – 29. Kruglov, 33. Šipačov (Čajkovský, Hietanen)

Ufa - Chabarovsk 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Góly: 9. Hartikainen (Panin, Omark), 20. Baranov (Omark, Manninen), 51. Sošnikov (Koledov) – 12. A. Lazarev (Jordán), 30. Rudenkov (T. Zohorna, Vitásek)

Kunlun - Čeľabinsk 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 60. Foo (Cracknell, Wolski) – 19. Calof (Sedlák, Hyka), 38. Virtanen (S. Tereščenko, Hyka)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   27.02.2020   ⇓
15:00 Čeľabinsk - Magnitka
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 15. Fatejev (Tridčikov), 30. Menšikov (Podkorytov, Stepanov) – 53. Kozun (Rožkov, Matuškin)
17:00 Kazaň - Jekaterin.
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 6. Platt, 21. Dawes (Sexton, Macek), 59. Gurkin (Dawes, Holland)
17:10 Minsk - D. Moskva
4:3 (1:3, 3:0, 0:0)
Góly: 16. A. Kosticyn (Kovyršin), 24. A. Kosticyn (Gragnani), 28. A. Kosticyn (Pavlovič, Elliott), 37. Pavlovič (Spooner, Elliott) – 2. J. Zajcev (Brjukvin, Alexejev), 6. Mironov (Pulkkinen), 17. Jaškin (Indrašis)
17:30 CSKA - Soči
6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
Góly: 2. Alexandr Popov (Tolčinskij), 8. Slepyšev (Kaprizov), 18. Blažijevskij (P. Karnauchov, Mamin), 24. Grigorenko (Sekáč), 24. Tolčinskij (Alexandr Popov), 30. Kaprizov (Grigorenko)
17:30 Víťaz - Jaroslavľ
5:4 sn (1:0, 2:2, 1:2, 0:0)
Góly: 10. V. Lajunen (Jormakka, Jeřábek), 22. Grebenščikov (P. Černov, Arťuchin), 38. V. Lajunen (Makejev, Byvalcev), 48. Jormakka (Jo. Nättinen), roz.SN: Grebenščikov – 26. Beljajev (Alexejev), 27. Kraskovskij (Denisenko, Darjin), 57. Kajumov (Rafikov, Alexejev), 60. Beljajev

01.03.2020
12:00 Barys - Magnitka
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
14:00 Omsk - Ufa
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 Jokerit - Jaroslavľ
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
15:00 SKA Petr. - Víťaz
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:

02.03.2020
15:00 Jekaterin. - Novosibir.
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 Kazaň - Nižnekamsk
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 CSKA - Novgorod
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
17:30 D. Moskva - Spartak
-:- (-:-, -:-, -:-)
Góly:
PLAY-OFF
Západ
Východ
1. kolo
CSKA
N. Novgorod
0
0
Kazaň
Nižnekamsk
0
0
Petrohrad
Víťaz
0
0
Astana
Magnitogorsk
0
0
Jokerit
Jaroslavľ
0
0
Omsk
Ufa
0
0
D. Moskva
Spartak
0
0
Jekaterinburg
Novosibirsk
0
0
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist