Článok

Hudáček ukončil rekordnú sériu Podoľska, Bakoš skóroval

SlovakKHL.sk | 05.10.2019
V prvom zápase sobotného programu KHL na seba narazili dvaja slovenskí útočníci. Individuálne aj tímovo sa viac darilo tomu skúsenejšiemu. Neskôr sme videli v akcii aj ďalších dvoch hráčov spod Tatier.

Martin Bakoš strelil v druhej tretine svoj druhý gól v sezóne, aby pomohol Vladivostoku k výhre 2:1 nad Kunlunom. V akcii strávil 18 minút, počas ktorých si pripísal aj plusový bod a tri strely na bránu. V drese hostí sa predstavil Dávid Bondra, ktorý ani vo štvrtom zápase v KHL nebodoval. Odohral len osem a pol minúty s jedným streleckým pokusom.

Bakoš sa stal druhým najlepším strelcom spomedzi Slovákov v tejto sezóne. Jeden gól strelil Michal Čajkovský, so štyrmi je lídrom Adam Liška.

Brankár Július Hudáček predviedol 36 zákrokov a zneškodnil všetky štyri nájazdy súperov, aby doviedol Spartak k triumfu 2:1 nad Víťazom, ktorý tak prišiel o rekordnú sériu 11 výhier po sebe. Z výhry moskovského Dynama 4:1 nad Jekaterinburgom sa zase tešil obranca Michal Čajkovský, ktorý v akcii strávil 19 a štvrť minúty bez bodového zisku.

Výsledky - 05.10.2019:

Víťaz - Spartak 1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0, 0:0)
Góly: 59. Voronkov (Švec-Rogovoj) – 23. Leščenko (Cyplakov, Šaškov), roz.SN: Daugavinš

Petrohrad - Čeľabinsk 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Góly: 8. Karpov (Galeňuk, Tkačov) – 9. Hyka (Sedlák), 12. Calof (Kručinin, S. Tereščenko)

CSKA - Riga 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Góly: 5. Vey (Sekáč), 25. Vey (Kiselevič, Mamin), 32. Nesterov (Grigorenko), 35. Kaprizov, 38. Telegin (A. Romanov, Kaprizov), 48. Marčenko (L. Johansson) – 18. Meija (Mamčics, Marenis)

Magnitogorsk - N. Novgorod 2:3 SN (1:1, 0:1, 1:0, 0:0)
Góly: 4. Mozjakin (Paršin), 54. J. Jakovlev (Ljubimov, Vereščagin) – 18. Žafjarov (Ch. Genoway, Schroeder), 30. Q. Howden (Bočarov), roz.SN: Varnakov

Jekaterinburg - D. Moskva 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Góly: 10. Golyšev (A. Garejev, Kučerjavenko) – 4. V. Kuljomin (Mojsejev, Volkov), 32. Mironov (Šipačov, Jaškin), 45. Ljamin (A. Petersson, Igumnov), 46. Brjukvin (Polygalov, Indrašis)

Novosibirsk - Nižnekamsk 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Góly: 10. Torčeňuk (Česalin), 16. Šarov, 20. Ruohomaa, 35. Ilja Morozov – 18. Pajgin (Chajrullin, Bryncev), 24. Volgin (Grošev, Denis Kazionov)

Vladivostok - Kunlun 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Góly: 21. Bakoš (V. Butuzov), 45. Lomako (Miščenko) – 50. Werek (D. Osipov)

Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Aktuálne zápasy
⇓   13.10.2019   ⇓
09:00 Kunlun - Jaroslavľ
3:6 (0:1, 2:4, 1:1)
Góly: 25. Brulé (Foo), 29. T. Murphy, 52. Yip (Brulé, Miller) – 14. Alexejev, 24. Rattie (Kudrjavcev), 24. Kudrjavcev (Lander), 29. Misjul (Denisenko), 36. Nakládal, 44. Kudrjavcev (S. Da Costa, Rattie)
15:00 Jokerit - Ufa
3:2 sn (0:1, 2:1, 0:0, 0:0)
Góly: 34. Lehtonen (O'Neill, Lepistö), 36. O'Neill (Kontiola, Mäenalanen) – 15. Kadejkin (Kugryšev), 36. Chochrjakov (Omark, Larsen)
16:00 Novgorod - SKA Petr.
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
Góly: 11. Verjajev (D. Iljin, Urakov) – 8. Lehterä (Tkačjov), 12. Ketov (Kuzmenko, Tokranov), 23. Koskiranta, 30. Karpov (Koskiranta, Barabanov)
16:00 Soči - CSKA
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Góly: 38. Kaprizov (Nesterov, Vey), 40. Kaprizov (Sekáč, Vey)
16:00 Víťaz - Minsk
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 38. Švec-Rogovoj (Jeřábek), 48. M. Aaltonen, 60. Jeřábek