Článok

Čajkovský opäť zdolal Hudáčka a teší sa z postupu + video

Marián Masaryk | 12.03.2020
Vo štvrtok vyvrcholil súboj jediných dvoch Slovákov v tohtoročnom play-off KHL. Jeho víťazom sa stal obranca Dynama Moskva Michal Čajkovský, ktorého tím využil mečbal a spečatil postup do druhého kola.


Dynamo zdolalo v šiestom zápase Spartak 3:2 po predĺžení a po sérii 4-2 postúpilo do druhého kola ôsmykrát od vzniku súťaže. V ňom narazí na ďalší moskovský tím, a to obhajcu titulu CSKA. Poznáme tak už kompletné zloženie semifinále konferencií.

Čajkovský odohral v postupovom dueli hranom pred prázdnymi tribúnami 20 minút a 2 sekundy s bilanciou dve strely na bránu a jeden blok. Sériu ukončil so štyrmi bodmi za dva góly a dve asistencie. Hudáček tentoraz inkasoval trikrát z 31 striel.

Hudáček prehral aj svoj štvrtý štart v tomto play-off. Pri prvom inkasoval trikrát z 23 striel a v 38. minúte striedal. Ďalší zápas odchytal celý a inkasoval v ňom trikrát z 32 striel. V treťom dueli striedal už vo štvrtej minúte po dvoch inkasovaných góloch zo štyroch striel. Oba triumfy Spartaka vychytal Nikita Bespalov.

Český reprezentant Dmitrij Jaškin takto rozhodol o výhre aj postupe Dynama:


Zdieľať na Facebooku
Neprehliadnite
Najnovšie články

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.  |  Vytvorené v Partizánskom  |  Webdesign by Streftec

Reklama   |   Facebook   |   Cookies a os. údaje

TOPlist