Jurčo strelil svoj prvý gól v KHL, Hrivík si natiahol suchoty + video

27. novembra 2021

V sobotu sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohrali len dva zápasy, no v akcii boli až traja hráči zo Slovenska.

Útočník Tomáš Jurčo vo svojom piatom zápase v lige strelil svoj prvý gól, keď v strede druhej tretiny využil presilovku na strelenie kontaktného gólu. Nakoniec však k zvratu neviedol a Barys prehral s Podoľskom 1:3. Košický rodák odohral 20 a pol minúty aj s troma strelami a jedným bodyčekom. Bodoval v treťom zápase po sebe.

Čerepovec si bodovú sériu natiahol už na 17 zápasov, keď zdolal Nižnij Novgorod 3:1. Radosť z toho mal aj Adam Liška, ktorý absolvoval 17 a pol minúty so ziskom bloku, dvoch bodyčekov a štyroch striel. Nebodoval ani Marek Hrivík, ktorého suchoty trvajú už sedem zápasov. Rodák z Čadce odohral viac ako 13 a pol minúty, zaknihoval jednu strelu a 71% úspešnosť na buly.

Výsledky - 27.11.2021:

Čerepovec - N. Novgorod 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Góly: 48. Press (Chochlov, Kodola), 52. Guslistov, 57. Vovčenko (Kodola) – 26. Miele

Barys - Víťaz 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Góly: 31. Jurčo (Valk, Vey) – 6. Ojamäki (Kemiläinen), 28. Volodin (Starkov), 58. Malychin